تبلیغات
تبلیغات

دانلود مجموعه بازی های Victoria Collection برای کامپیوتر

بازی های ویکتوریا Victoria سبکی خاص بین بازی نوع استراتژیک است. ویکتوریا تنها یک بازی شبیه ساز جنگ نیست ، شما باید بتوانید از طریق کنترل و هدایت اوضاع اجتماعی ، به موفقیت برسید. دوره ویکتوریا  دوره اوج انقلاب صنعتی و موفقیت کشور انگلستان بود. در این دوره 60-70 ساله بود که کشور انگلیس به کشورهای گوناگون رفت و آنجا را جز مستعمرات خود قرار داد.

 

تصاویری از محیط بازی :

Victoria-Collection-game-all-dlc-01-www.download.ir Victoria-Collection-game-all-dlc-02-www.download.ir Victoria-Collection-game-all-dlc-03-www.download.ir

بازی بین سال 1836 – 1920 جریان دارد. تغییرات اجتماعی ، انقلاب ها ، جنگ های داخلی و از همه مهم تر مسائل اقتصادی در بازی نقش فراوان دارند.

باید بتوانید زمینه پیشرفت های علمی در جامعه را به وجود آورید. لشکرکشی و فتح کشورها به تنهایی موفقیتی ندارد، باید کاری کنید تا از طریق علم و تکنولوژی قدرت خود را در عرصه های دیپلماتیک و اقتصادی بالا ببرید.

80 سال زمان دارید تا کشور و امپراطوری خود را به قرن بیستم برسانید. قرن پیشرفت ، تکنولوژی و جنگ.

برای برنده شدن در بازی سه راه کلی دارید : مستعمرات خود را افزایش دهید. اصلاحات سیاسی و اجتماعی انجام دهید و به مسائل علمی کمک کنید. راه دیگر گسترش نظام صنعتی است. بهبود حمل و نقل و ساخت جاده ها ، تبدیل کشاورزان به صنعتگران ماهر و… راه سوم ، تلفیق دو راهکار قبلی است.

توجه به دانشمندان ، توجه به فرهنگ مردم کشور خود و کشورهای دیگر ، رایزنی و دیپلماسی به جای جنگ ، توجه به اقتصاد و مسائل مادی جامعه ، جنگ های جهانی ، لشکرکشی به هند و آفریقا ، داد و ستد با همسایگان و.. از موارد موجود در بازی است.

 

بازی های این مجموعه :

Victoria I Complete
Victoria II
Victoria II: A House Divided
Victoria II: Interwar Artillery Sprite Pack
Victoria II: Interwar Planes Sprite Pack
Victoria II: Interwar Spritepack

سیستم مورد نیاز :

CPU:     Intel® Pentium® IV 2.4 GHz or AMD 3500+
RAM:     2 Gb RAM
VGA:     NVIDIA® GeForce 8800 or ATI Radeon® X1900
DX:     DirectX 9
OS:     XP/Vista/Windows7
HDD:     2 GB Available HDD Space
Sound:     DirectX® compatible

 

دانلود مجموعه بازی های Victoria Collection برای کامپیوتر با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود