تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود مجموعه بازی کامپیوتر Battlefield Collection

مجموعه بازی کامپیوتر Battlefield Collection در سبک اول شخص شوتر می باشد که توسط استودیوهای EA Digital Illusions CE و Visceral Games ساخته شده و EA برای اولین بار نسخه Battlefield 1942 را در سال 2002 برای ماکروسافت ویندوز منتشر کرده است . این سری از بازی ها تمرکز زیادی بر روی نقشه های بزرگ , کارگروهی و نبرد میان وسایل نقلیه می باشد تا اینکه یک گیم پلی شوتر داستان محور تک نفره را عرضه کند . مجموعه بازی های این عنوان بر روی PC همیشه تمرکز جدی در بخش مولتی پلیر آنلاین داشته است . استودیو سازنده تا به امروز توانسته بیش از 50 میلیون بازیکن را سرگرم ساخته و چیزی بالغ بر 11 بازی و 12 بسته ی الحاقی از سال 2002 تا به امروز منتشر ساخته است .

Battlefield 1942 :

تمام جنگ های این بازی در مکان های بسیار مهم که به عنوان نقاط استراتژی در جنگ ثانویه شناخته می شد رخ می دهد . گیم پلی بازی Battlefield 1942 تمرکز بیشتری در قسمت co-op داشته و این برخلاف طبیعت نسخه های قبل آن به شمار می رود . کشتن در این نسخه مهم نبوده و مهمتر از آن نگه داشتن نقاط مشخص به نام control points در نقشه می باشد . کنترل تمام نقاط به بازیکنان این امکان را می دهد تا بتوانند بازیکنان و وسایل بیشتری به بازی وارد کنند . بازی میدان نبرد 1942 اولین عنوان بود که توانست سبکی متفاوت در FPS به وجود آورد و بازیکنان را به کار گروهی و هماهنگی دعوت می کند .

INFORMATION:

Year: 2002 Genre: Action, Shooter, 1st Person Developer: DICE Publisher: Electronic Arts Language: RUS | ENG Tablet: enclosing

Game Version – v1.61b

Additions: The Road To Rome Add-on; Secret Weapons of WWII Add-on

Battlefield Vietnam:

به وییتنام یکی از خونی ترین درگیری ها در قرن 20 خوش آمدید . بازی Battlefield Vietnam همانند یک فیلم سینمایی اکشن می باشد . نقطه به نقطه ی این بازی اعم از بیشتر نقشه ها و دیگر موارد از میدان نبرد 1942 الهام گرفته شده است بر خلاف دیگر نسخه های این سری , قابلیت زنده کردن یاران خود یک بلیط مهم در شکست تیم های دیگر می باشد . میدان نبرد ویتنام اولین نسخه ای بود که انقلابی در سیستم آب و هوا و گیم پلی ایجاد می کرد .

INFORMATION:

Year: 2004 Genre: Action, Shooter, 1st Person Developer: DICE Publisher: Electronic Arts Language: RUS | ENG Tablet: THE JOKER SS

Game Version – v1.21 Do not cut / recoded Sewn crack text ZoG

Battlefield 2 :

بخش تک نفره ی این بازی شامل ماموریت هایی می باشد که جنگ میان نیروی دریایی آمریکا , چین و ائتلاف نیروهای خیالی مدیترانه را به نمایش می گذارد . در بخش چند نفره بازیکنان به صورت تیم های مختلف در می آیند و تحت فرماندهی یک نفر باید در کار گروهی به پیروزی برسند . داستان اصلی بازی Battlefield 2 در اوایل قرن 21 در یک جنگ جهانی خیالی مابین قدرت ها می باشد . محیط های بازی بسیار متنوع بوده و هر مرحله در یک محیط منحصر به فرد رخ می دهد .

NFORMATION:

Year: 2005 Genre: Action, Shooter, 1st Person Developer: DICE Publisher: Electronic Arts Language: RUS | ENG Tablet: Not required

Game Version – v1.50 Do not cut / recoded Sewn crack text ZoG

Battlefield Bad Company 2 :

 در این بازی ما شاهد سطح جدیدی از شوتر اول شخص در قالب سطحی مدرن هستیم . همچنین بازی دارای بخش داستانی و تک نفره می باشد . جایی که بازیکنان در نقش Preston Marlowe ظاهر می شوند . به لطف موتور بازی سازی Frostbite 1.5 ما شاهد تخریب پذیری فوق العاده ای هستیم . نقشه های بخش مولتی بازی Battlefield Bad Company 2 با دارا بودن 5 مود مختلف , انتخاب های گسترده در وسایل نقلیه , هواپیما و موارد دیگر لحظات هیجان انگیزی را ثبت کرده است .

INFORMATION:

Year: 2010 Genre: Action, Shooter, 1st Person Developer: DICE Publisher: Electronic Arts Language: RUS | ENG Tablet: Not required Game Version – v795745 Do not recoded Cut multiplayer Ability to select a combination of text and voice (voice selected from the game settings menu)

Battlefield 3 :

در بازی میدان نبرد 3 شاهد تلفیقی زیبا از قسمت های تک نفره , چند نفره و بخش co-op هستیم . المان های بسیاری از نسخه های Bad Company در این نسخه از بازی اضافه شده است که می توان به وجود جت های جنگی و حضور 64 بازیکن به صورت همزمان در قسمت مولتی پلیر کنسول PC اشاره کرد . در بخش تک نفره Battlefield 3 در نقش های مختلفی از گروه های ارتشی ظاهر می شوند . ماموریت های بازی در مکان های مختلفی می باشد که می توان به نیویورک , کویت , کردستان عراق و … اشاره کرد .

INFORMATION:

Year: 2011 Genre: Action, Shooter, 1st Person Developer: DICE Publisher: Electronic Arts Language: RUS | ENG Tablet: enclosing Game Version – v1.6.0.0 (build: 1147186) [Update 9] Do not recoded Cut out the multiplayer, co-op Ability to select a combination of text and voice (sound selected in the game settings menu)

Battlefield 4 :

در بازی میدان نبرد 4 قسمت تک نفره تفاوت های بسیاری با قسمت مولتی پلیر بازی دارد . شما در قالب کارکتری به نام Recker هستید و بسته به نوع استراتژی خود می توانید آن را با دو حالت کاملا متفاوت به پایان برسانید . به لطف موتور بازی سازی Frosbite 4 ما شاهد تخریب پذیری عظیمی در این بخش هستیم . به قدری تخریب پذیری بالا هست که در یکی از مراحل در زمان کنفرانس E3 2013 شاهد تخریب کامل یک ساختمان عظیم در کمتر از یک دقیقه بودیم .

INFORMATION:

Year: 2013 Genre: Action, Shooter, 1st Person Developer: DICE Publisher: Electronic Arts Language: RUS | ENG Tablet: enclosing Game Version – build.v.1.0.104788 [Update 11] Do not recoded Cut multiplayer Ability to select a combination of text and voice (English voice acting in the game settings, select)

Battlefield Harline :

تمرکز اصلی این نسخه از بازی بر روی جرم و جنایت می باشد و از حالت شخصیت های ارتشی خارج شده است و بدین صورت می باشد که دسته ای از بازیکنان در نقش پلیس و دسته ای دیگر در نقش جنایتکاران می باشند بازیکنان به تنوع بی نظیری در سلاح و وسایل ارتشی دسترسی دارند همچنین علاوه بر آنها به تجهیزات پلیس نظیر دستبند و شوکر نیز دسترسی خواهید داشت . بازی Battlefield Hardline بسیاری از المان های میدان نبرد 4 را دارا می باشد که می توان به تخریب پذیری فوق العاده ی آن اشاره کرد .

INFORMATION: Year: 2015 Genre: Action, Shooter, 1st Person Developer: Visceral Games, DICE Publisher: Electronic Arts Language: RUS | ENG Tablet: CPY Game Version – 1.07.15.00 Do not cut / recoded Ability to select a combination of text and voice (English voice acting in the game settings, select) The ability to download only the necessary voice acting (voices_ru.bin – Russian | voices_en.bin – English)

برخی دیگر از مواردی که در مجموعه بازی کامپیوتر Battlefield Collection وجود دارد :

– Battle Set \”Universal\”: multi-purpose combat rifle, a unique camouflage for weapons and amplifier expertise; – Battle set of \”accuracy\”, one of the most accurate assault rifles, a unique camouflage for weapons and amplifier expertise; – Battle set of \”suppression\”: a rifle with the bulk store, a unique camouflage for all your weapons and experience of the amplifier; – 10 gold combat sets, each of which contains additional tools, patches and emblems, amplifiers experience and items for the character; – You will receive one set of gold per week for ten weeks from the date of activation of the game.

لینک دانلود