تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود مجموعه بازی Company of Heroes Complete Edition – PROPHET برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1396/09/15 - نسخه Company Of Heroes 2 Master Collection vv4.0.0.21748 اضافه شد .

مجموعه بازی کامپیوتر Company of Heroes گروهان قهرمانان یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط Relic Entertainment طراحی و ساخته شده و کمپانی های مشهور THQ و Sega آن را به بازار عرضه کرده اند . اگر از شما در مورد حوادث و اتفاقات جنگ جهانی دوم سوال شود , چه مقدار از آن اطلاعات دارید ؟ به طورر قطع اگر گیمر باشید به خوبی تاریخچه کاملی از آن را می توانید توضیح دهید زیرا جنگ جهانی یکی از سوژه های بازی سازان است که توانسته به خوبی در میان بازی ها جای گیرد . بازی های استراتژی زیادی در مورد جنگ جهانی دوم با ژانر استراتژیک مانند Commandos ساخته شد ولی زمانی که گروهان قهرمانان منتشر شد , همه اذعان کردند بهترین بازی استراتژیک از حوادث جنگ جهانی دوم همین نسخه است . تا به حال 2 نسخه از این بازی زیبا و جذاب در سال های 2006 و 2013 به بازار عرضه شده است که توانسته بسیاری از طرفدارن خود را راضی نگه دارد و همچنین نظر بسیاری از منتقدان را نیز به خود جلب کند که به بررسی مختصر به هرکدام از آنها خواهیم پرداخت . اگر طرفدار بازی های استراتژیک هستید , پیشنهاد می کنم هرگز این بازی را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این مجموعه زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

Company Of Heroes Complete Pack

Company of Heroes

بازی در مورد عملیات بزرگ و باشکوه نرماندی است عملیاتی که باعث شد سربازان بسیاری در ساحل اوهاما جان خود را از دست دهند . سربازانی که با تمام وجود , بدن خود را در برابر گلوله های دشمن قرار می دهند تا از اشغال سرزمین های خود توسط آلمان ها جلوگیری کنند . عملیات نرماندی , عملیاتی است که در 1944 آغاز شد و ماه ها ادامه یافت . بازی به دلیل آنکه تمامی اتفاقات تاریخ را به تصویر نمی کشد , فقط دو گروه متحدین و متفقین یعنی آمریکا و آلمان را به تصویر خواهد کشید . گیم پلی بازی فوق العاده است . در این بازی شما دارای مقری برای استراحت نیروهای خود دارید در ضمن منابع شما به 3 دسته Manpower , Munitions و Fuel تقسیم می شوند . Manpower در اصل قدرت شما برای تولید کردن نیرو است و مهمترین بخش محسوب می شود . Munitions تسلیحات و مهمات شما را شامل می شود و به وسیله آن می توانید نیروهای خود را در نبردها پشتیبانی کنید . آخرین مورد هم Fuel است که به معنای سوخت بوده و برای ساخت و ساز به آن نیاز پیدا خواهید کرد . در طی بازی نیروهایی که دراختیار دارید , با کسب تجربه خواهند توانست به نیروهای زبده ای تبدیل شوند به طور مثال سربازانی که برای اولین بار پا به میدان نبرد می گذارند در هنگام شلیک بر روی زمین دراز کشیده و محل مناسبی را برای تیراندازی انتخاب نمی کنند ولی سربازانی که مجرب هستند به خوبی تیراندازی میکنند و کارایی بیشتری در میدان نبرد از خودشان نشان می دهند . فراموش نکنید استراتژی در حمله و دفاع بسیار مهم است زیرا اگر بدون برنامه کاری را انجام دهید باعث خواهد شد تمام سربازان خود را از دست داده و شکست سنگینی را متحمل شوید . یکی از دلایلی که این بازی را بسیار محبوب کرد , گرافیک فوق العاده آن است . افکت های تصویری از جمله پرتاب شدن اشیا به اطراف بر اثر برخورد نارنجک و سایه زنی های تانک ها و درختان با چنان دقت و ظرافتی در بازی طراحی شده است که هیجان در رگ های پلیر جریان پیدا می کند . از صداگذاری قدرتمندی که بر روی این افکت ها قرار دارد نیز نمی توان به همین سادگی ها گذشت.

مشخصات بازی Company of Heroes :

نام بازی : Company of Heroes

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2006

شرکت سازنده : Relic Entertainment

منتشر کننده : SEGA

سبک بازی : استراتژیک – اکشن

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : Steam

 


Company of Heroes 2

داستان این نسخه تفاوت های بسیاری با نسخه قبلی داشته و در اصل مهمترین نبردهای جنگ جهانی دوم را روایت می کند . در این بازی پلیر در نقش فرمانده ارتش سرخ شوروی به نام لو آبرامویچ ایزاکوویچ ایفای نقش می کند . لو آبراموویچ در شبی سرد و در کلبه ای کوچک مورد بازجویی قرار می گیرد . لهجه روسی او ممکن است این تصور را در ذهن شما به وجود آورد که اسیر روس ها شده , اما اینطور نیست . وقتی آبراموویچ خاطرات خود را از 1942 شروع به مرور می کند , به مرور روند داستانی بازی برای شما تداعی می شود . شاید یکی از کسانی که باعث شود شما بازی را به پایان برسانید , شناخت بیشتر از آبراموویچ و رشادت های او در میدان نبرد است . در طول بازی صحنه های سینماتیک زیادی از فرمانده ایزاکوویچ وجود دارد که باعث جذابیت هرچه بیشتر بازی شده است البته فراموش نکنیم در کنار تمامی اینها , آوارگی مردم و اجبار سربازان برای مبارزه نیز به تصویر کشیده شده است . گیم پلی بازی همانند نسخه قبلی است و سعی شده تا با تغییرات اندک , شیرینی نسخه قبل را برای پلیرها تداعی کند . مهمترین هدف بازی , رسیدن به نقاط استراتژیک دشمن با استفاده از جوخه های مختلف پیاده نظام و زرهی و از بین بردن دشمنان است . در این بازی , سربازان به طوری خاص سنگرگیری می کنند که از محاصره توسط نیروهای دشمن جلوگیری کرده و همین امر باعث می شود تا تلفات کاهش یابد . بخش جدیدی با نام Theater of War اضافه شده است که نسبت به نسخه تکنفره سخت تر بوده و به نوعی بهترین جا برای محک زدن مهارت ها و تجربه هایی است که در طول بازی به دست آمده است . بدون اغراق , تمامی بازی هایی که توسط Relic Entertainment ساخته شده اند , در گرافیک فوق العاده عمل کرده اند . در این بازی نیز از موتور بازی سازی Essence Engine 3.0 استفاده شده است که تمامی جزئیات و محیط به طرز خیره کننده ای طراحی شده است همچنین افکت هایی که در بازی استفاده شده گواه بر همین امر است . شاید یکی از مهمترین بخش هایی که باعث می شود پلیر احساس حضور در میدان نبرد را تجربه کند , صداگذاری خارق العاده بازی است . صدای فریاد سربازان ، شلیک گلوله و انفجار به قدری طبیعی و واقع گرایانه است که پلیر را میخکوب می کند .

مشخصات بازی Company of Heroes 2 :

نام بازی : 2 Company of Heroes

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2013

شرکت سازنده : Relic Entertainment

منتشر کننده : SEGA

سبک بازی : استراتژیک – اکشن

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : Steam

Company of Heroes

نام: Company of Heroes Complete Edition
شرکت سازنده: Relic Entertainment
تاریخ انتشار: 11 Sep, 2006
ورژن: v2.700.2.42
نسخه: PROPHET
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - اکشن
منتشر کننده: SEGA
رمز فایل: www.download.ir
لینک دانلود