تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود مجموعه بازی کامپیوتر Falcon Collection

بازی کامپیوتر Falcon Collection یکی از مجموعه بازی های سبک شبیه ساز است که توسط Spectrum Holobyte طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Retroism برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . فالکون از جمله بازی های نوستالژیک است که به تازگی مجموعه آن روانه بازار شده است .

خلاصه داستان : پرواز بر فراز آسمان ها و نبردهای سخت و نفسگیر انتظار شما را می کشند . مرگ هر لحظه شما را دنبال می کند و هیچ وقت دست از سر شما برنخواهد داشت . زمانی که سوار بر هواپیمای خود می شوید , آدرنالین و هیجان تمام وجود شما را فرا خواهد گرفت . موشک های جدیدی برای MiG 29 رسیده است . موشک ها شلیک می شوند و زوزه کشان به سمت هدف حرکت کرده و پس از برخورد تنها ویرانی به جا می گذارند . از همان اولین نسخه منتشر شده , فالکون به دلیل واقع گرایی مورد تحسین قرار گرفته شده است . مدل پرواز , زمین , سیستم های رادار  سلاح ها و تهدیدات واقعی هستند . هیچ سلاح ساختگی در این بازی وجود ندارد . بهترین پرنده F-16 است که در این بازی قابل دسترسی است . پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

 

About: Falcon Collection includes the following: – Falcon – Falcon A.T. – Falcon Gold – Falcon 4.0

 مشخصات بازی Falcon Collection :نام بازی : Falcon Collectionنام بازی (فارسی) : مجموعه فالکونپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Spectrum Holobyteمنتشر کننده : Retroismسبک بازی : شبیه سازرده سنی : +7نوع فایل : ISOپیوند : GOG
لینک دانلود