تبلیغات
تبلیغات

دانلود سری کامل بازی کامپیوتر Pro Evolution Soccer

مجموعه بازی کامپیوتر Pro Evolution Soccer شبیه ساز فوتبال حرفه ای که با نام اختصاری PES نیز شناخته می شود , یکی دیگر از سری بازی های جذاب و پرطرفدار سبک شبیه ساز فوتبال است که توسط کمپانی مشهور Konami طراحی و ساخته شده و از سال 2001 تا به امروز , هر سال نسخه ای از آن را برای طرفداران و عاشقان فوتبال به بازار عرضه شده است . این سری از بازی های در ابتدای راه خود زیر نظر و راهنمایی شخصی به نام Shingo Takatsuka تولید میشد . هر ساله بازی در اواخر ماه سپتامبر و یا اوایل اکتبر با دو نام متفاوت World Soccer Winning Eleven در ژاپن و Pro Evolution Soccer در سایر کشورها به بازار عرضه می گردد . نسخه ژاپنی مخصوص کشور ژاپن است که شامل لیگ محلی نیز می باشد . PES زمانی فعالیت های خود را به طور حرفه ای شروع کرده بود که سال ها قبل کمپانی FIFA نسخه های دیگری از شبیه ساز فوتبال را به بازار عرضه کرده بود ولی به مرور با استفاده از نوآوری در بازی های خود توانست گوی سبقت را از حریف قدیمی خود برباید و نام خود را بر سر زبان ها بیندازد و طرفداران بسیاری برای خود پیدا کند . تا به امروز 13 نسخه از این بازی زیبا ساخته و به بازار عرضه شده است که پر فروشترین آنها Pro Evolution Soccer 2012 است که در سال 2012 بیش از 81.65 میلیون نسخه از آن در سراسر دنیا به فروش رفت و توانست به عنوان یکی از پرفروشترین بازی های سال دست یابد . به تدریج با پیشرفت در تکنولوژی , گرافیک بازی بهبود پیدا کرد و با ظهور اسطوره هایی مانند کریستیانو رونالدو که چند سالی است تصویر او بر روی کاور بازی نقش می بندد , PES توانست هوادارن خود را راضی و خشنود نگه دارد . همانطور که گفته شد تا امروز کمپانی بزرگ Konami سیزده عنوان بازی با نام Pro Evolution Soccer وارد بازار کرده است که به اختصار به تاریخچه هر کدام از آنها می پردازیم . Pro Evolution Soccer این بازی اولین نسخه از سری بازی های Pro Evolution Soccer بود که در اکتبر 2001 برای PS1 و PS2 عرضه شد . این بازی در ژاپن و شمال امریکا با نام Winning Eleven 5 منتشر شد . پس از عرضه شدن بازی ، مجله Famitsu فامیتسو یلطس را مورد بررسی قرار داد و اولین تجربه حرفه ای کونامی توانست نمره ۳۴ از ۴۰ را به دست آورد .

Pro.Evolution.Soccer.1.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.2.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.3.www.Download.ir

 Pro Evolution Soccer 2 دومین بازی از سری بازی های فوتبال تکامل حرفه ای است که در سال 2002 به بازار عرضه شد و افرادی خیال می کردند که کمپانی سازنده در این نسخه از اهداف اصلی خود کمی فاصله گرفته است و برخی معتقد بودند در این نسخه برخی موارد نیز بهبود یافته است . سرعت گیم پلی نسبت به نسخه های قبلی بیشتر شده بود و این امکان را به پلیر می دهد تا بتواند واکنش سریعتری نسبت به اتفاقات داخل بازی انجام دهد . در بازی قسمتی وجود داشت که به افراد مبتدی تکنیک ها و تاکتیک ها را برای پیاده سازی در زمین بازی آموزش می دهد . باشگاه های اضافی در بخش مستر لیگ اضافه شده بود و برای گزارش از دو مجری با نام های Peter Brackley و Trevor Brooking استفاده می شود .

Pro.Evolution.Soccer.4.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.5.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.6.www.Download.ir

Pro Evolution Soccer 3 این نسخه در سال 2003 منتشر شد و تصویر داور نام آشنای ایتالیایی , Pierluigi Collina را که دیگر قضاوت نمی کند را بر روی جلد بازی خود قرار داد . در این نسخه سعی شده بود تا بیشتر بر روی بهبود موتور بازی متمرکز شوند و حرکات بازیکنان را به دنیای واقعی نزدیکتر کنند به همین خاطر هیچ لیگی در این نسخه به طور کامل وجود ندارد و فقط 62 تیم از کشورهای مختلف اروپا در آن وجود دارد . برای برخی تیم ها پرچم , نام بازیکنان و لباسی غیر واقعی طراحی شده است .

Pro.Evolution.Soccer.7.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.8.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.9.www.Download.ir

Pro Evolution Soccer 4 این بازی در سال 2004 به بازار عرضه شد و تصاویر Pierluigi Collina , Thierry Henry و Francesco Totti بر روی آن نقش بسته است . این بازی اولین بازی است که برای کنسول ایکس باکس منتشر شد و این امکان را به پلیر می دهد تا به صورت چندنفره نیز به بازی بپردازند . در این نسخه تعداد تیم های باشگاهی به 138 تیم افزایش یافت و عناصر جدیدی به بازی اضافه شده بود . با برد در هر بازی سطح توانایی بازیکنان و مهات های آنها ارتقا داده می شود . برای اولین بار , در هنگام بازی داور در زمین دیده می شود همچنین در هنگام آفساید , یک کمک داور نیز قابل رویت است . به طور مجموعه بیش از 200 تیم باشگاهی و ملی در این نسخه گنجانده شده است . نکته جالب در این نسخه این است که با توجه به وضعیت زمین و آب و هوا , خاک و کثیفی بر روی لباس های بازیکنان دیده می شود .

Pro.Evolution.Soccer.10.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.11.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.12.www.Download.ir

Pro Evolution Soccer 5این نسخه در اکتبر سال 2005 منتشر شد و چهره جان تری و تیری هانری که در آن زمان هرکدام بازیکنان بزرگی محسوب می شدند بر روی جلد بازی نقش بسته بود . این بازی اولین نسخه ای بود که علاوه بر لیگ های اسپانیا , ایتالیا و هلند , لیگ انگلیس همراه با آرسنال و چلسی در آن حضور داشت . این نسخه مانند نسخه های قبلی به پلیر این امکان را می دهد تا بازی را با توجه به سلایق خود ویرایش کند و تغییر دهد . نسخه پلی استیشن ۲ این بازی برای اولین بار امکان بازی به صورت آنلاین را فراهم نمود . گیم پلی بازی بهبود پیدا کرده بود و دیگر گل زدن به راحتی نسخه های قبلی نبود همچنین وجود 5 استادیوم به جذابیت بیشتر آن افزوده بود .

Pro.Evolution.Soccer.13.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.14.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.15.www.Download.ir

 Pro Evolution Soccer 6 این بازی ششمین نسخه از سری بازی های PES بود که در سال 2006 به بازار عرضه گردید همچنین اولین سری بود که علاوه بر کامپیوتر برای کنسول XBox360 منتشر شد . در ابتدا قرار بود بوندس لیگا هم در این نسخه وجود داشته باشد ولی کونامی نتوانست جواز آن را به دست آورد به همین خاطر فقط بایرن مونیخ در این نسخه وجود دارد . مسابقات بین المللی نیز در این بازی وجود دارد البته در نسه های قبلی نیز وجود داشت ولی فقط نسخه هایی که در ژاپن عرضه میشد . قابلیت های زیادی به این نسخه اضافه شده است از جمله با انتخاب هر تیم سیستم به طور خودکار استراتژی بازی را مشخص می کند و اگر پلیر از آن سبک راضی نبود می تواند استراتژی ود را با توجه به تفکرات خود تغییر دهد . مانند نسخه های قبلی خرید و فروش بازیکنان در این نسخه وجود دارد .

Pro.Evolution.Soccer.16.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.17.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.18.www.Download.ir

Pro Evolution Soccer 2008 این بازی هفتمین نسخه از سری بازی های شبیه ساز فوتبال است که در سال 2007 برای پلتفرم های PC و PlayStation 3 , Xbox 360 , PlayStation 2 به بازار عرضه گردید . با توجه به عرضه محصول در هر کشور , طرح کاورها متفاوت بود . کریستیانو رونالدو و مایکل اوون در انگلستان ، دیدیه دروگبا در فرانسه ، Jan Schlaudraff در آلمان ، بوفون در ایتالیا و لوکاس نیل در استرالیا بر روی جلد بازی نقش بسته بودند . سیستم جدید به نام Teamvision در این نسخه وجود داشت که باعث میشد تا هوش مصنوعی بازی خود را با تاکتیک های پلیر خود را سازگار کند و همین امر باعث میشد تا راه های جدید برای گل زدن به حریف به وجود آید .

Pro.Evolution.Soccer.19.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.20.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.21.www.Download.ir

 Pro Evolution Soccer 2009 این بازی هشتمین نسخه از این مجموعه است که در سال 2008 با عکسی از لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا به بازار عرضه گردید . در این نسخه سعی شده بود تا گرافیک بصری بازی بهبود پیدا کند و به تصاویر با کیفیت HD نزدیکتر شوند که تا حد بسیار خوبی توانستند به این مرحله دست یابند . سرعت گیم پلی بهبود پیدا کرده بود و این اجزه را به پلیر می دهد تا تیم خود را به خوبی هدایت و کنترل کند . در این نسخه حالتی وجود داشت به نام Become a Legend که شما می توانید بازیکن مورد علاقه خود را ساخته و با بازی کردن در یک تیم و نشان دادن توانایی خود , نام خود را بر سر زبان ها انداخته و پله های ترقی را برای رفتن به یک تیم باشگاهی بهتر و دعوت شدن به تیم ملی بپیمایید . ناگفته نماند این اولین نسخه ای است که توانست مجوز داشتن UEFA Champions League لیگ قهرمانان اروپا را داشته باشد .

Pro.Evolution.Soccer.22.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.23.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.24.www.Download.ir

  Pro Evolution Soccer 2010 با تغییرات اساسی و خلاقیت هایی که در سری های مختلفی بازی تا به امروز صورت گرفته بود , کمپانی کونامی توانسته بود طرفداران بسیاری برای خود به دست آورد و حالا یک حریف قدرتمند برای FIFA  به حساب می آمد . در این نسخه انیمیشن ها و کنترل 360 درجه برای کنترل پلیر بر روی بازی بهبود پیدا کرده بود . برای واقعی تر شدن محیط بازی , داوران در تمامی صحنه های بازی حضور داشتند . در این نسخه علاوه بر لیگ قهرمانان اروپا , UEFA Europa League لیگ اروپا نیز وجود داشت که بازی این اجازه را میداد تا بتوان هر دو را در Master League نیز بازی کرد .

Pro.Evolution.Soccer.25.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.26.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.27.www.Download.ir

Pro Evolution Soccer 2011 این نسخه توانست با تکیه بر تجارب به دست آمده , انتظارات بسیاری از پلیرها را برآورده کند و نظر منتقدان را نیز به خد جلب نمابد . این بازی دهمین نسخه از سری بازی های PES بود که با همکاری تیم Blue Sky تولید و به بازار عرضه گردید . این نسخه نیز مانند نسخه قبلی بر روی جلد خود عکس لیونل مسی , ستاره آرژانتی را بر روی خود هک کرده بود . در این نسخه تمامی تاکتیک ها و حرکات بازیکنان بسیار شبیه به دنیای واقعی است . استادیوم های زیادی در این بازی شبیه سازی شده است و با صداگذاری خوبی که بر روی بازی انجام شده از جمله صدای شوت ، برخورد توپ با تیرک دروازه ، صدای بلندگوهای ورزشگاه ، صدای مربیان و غیره توانسته پلیر را در طول بازی با خود همراه کند و لحظات جالب و پرهیجانی را برای او رقم زند .

Pro.Evolution.Soccer.28.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.29.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.30.www.Download.ir

Pro Evolution Soccer 2012 در این نسخه تصویر ستاره رئال مادرید , کریستیانو رونالدو بر روی کاور بازی نقش بسته است . در این بازی بر روی تکل , شوت , ورزشگاه ها و کیفیت بازیکنان کار شده است و نسبت به نسخه های قبلی بهبود پیدا کرده است . این نسخه از محبوبیت کمتری میان عاشقان فوتبال قرار گرفت زیرا معتقد بودند که به برخی از تیم ها بیش از حد انتظار پرداخته اند و بعضی از تیم ها فراتر از حد انتظار قوی هستند .

Pro.Evolution.Soccer.31.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.32.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.33.www.Download.ir

Pro Evolution Soccer 2013 این بازی دوازدهمین نسخه منتشر شده است که در آن گیم پلی به شدت بهبود پیدا کرده است و توانایی بازیکنان برای عبور دادن توپ از میان سایر بازیکنان , کنترل توپ در هنگام دویدن و شوت به سمت دروازه به دقت کار شده بود . در این نسخه نیر مانند نسخه قبلی تصویر ستاره پرتغالی رئال مادرید , کریستیانو رونالدو بر روی طرح جلد بازی وجود داشت . برای اولین بار 20 تیم کامل لیگ برزیل در این نسخه حضور داشت همچنین علاوه بر یگ قهرمانان اروپا , جام Copa Santander Libertadores کوپا لیبرتادورس سانتاندر نیز در این نسخه گنجانده شده بود .

Pro.Evolution.Soccer.34.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.35.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.36.www.Download.ir

 برای دانلود Patch های Pro Evolution Soccer 2013 اینجا کلیک کنید

 Pro Evolution Soccer 2014 این نسخه , آخرین نسخه ای است که تا به امروز توسط کمپانی کونامی به بازار عرضه شده است . در این نسخه لیگ قهرمانان اروپا ، لیگ اروپا و سوپرجام اروپا به صورت کامل وجود دارد همچنین برای نخستین بار ، لیگ قهرمانان آسیا ، لیگ برتر فوتبال آرژانتین ، لیگ برتر فوتبال شیلی ، کوپا سوداآمریکانا ، ریکوپا سوداآمریکانا در این نسخه گنجانده شده ‌است و گزارش عربی با گزارشگری رئوف خلیف ، گزارشگر شبکه الجزیره اسپرت و گزارش آرژانتینی با گزارشگری ماریانو کلاس ، گزارشگر شبکه فاکس اسپرت لاتینو آمریکا در این بازی وجود خواهد دارد . ناگفته نماند این آخرین بازی از سری فوتبال حرفه ای است که برای کنسول پلی استیشن 3 منتشر می شود . سیستم TrueBall مخصوص گرافیک توپ و فیزیک بازیکنان است که به تازگی اضافه شده همچنین هوش مصنوعی رقبا و خصوصا بازیکنان بالا رفته و کمتر دچار اشتباه می شوند . کونامی برای ساخت این نسخه , 50 تا 60 بازیکن حرفه ای دنیای فوتبال را مورد تجزیه تحلیل قرار داده است تا بتواند تکنیک ها و حرکات آن ها را به صورت واقع گرایانه تری شبیه سازی کند .

  Pro.Evolution.Soccer.37.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.38.www.Download.ir

Pro.Evolution.Soccer.39.www.Download.ir

سایت اصلی بازی : KONAMI
لینک دانلود