تبلیغات
کمپین شانس فیلیمو

شانس

شانس دوبار در خونه‌ت رو زده!

شش هفته، شش سفر به جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ و اشتراک رایگان فیلیمو

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود مجموعه بازی کامپیوتر Thief سارق

مجموعه بازی کامپیوتر Thief سارق یکی از سری بازی های سبک اکشن , ماجرایی و جهان باز است که توسط Looking Glass Studios , Ion Storm و Eidos Montreal طراحی و ساخته شده و کمپانی های مشهور Eidos Interactive و Square Enix نیز آن را برای پلتفرم PC به بازار عرضه کرده اند . شاید اگر از بسیاری از گیمرها سوال شود که هنگام شنیدن سبک مخفی کاری به یاد چه بازی می افتند نام بازی هایی مانند Hitman  وSplinter Cell را بر زبان بیاورند ولی غافل از اینکه سابقه سری بازی های سارق بیش از اینهاست . یکی از اساسی ترین بازی هایی که توانست سبک مخفی کاری را متحول کند و هیجان را در رگ های طرفداران این سبک به جریان درآورد , بازی سارق بود که اولین نسخه آن در سال 1998 توانست معنای حقیقی مخفی کاری را به جان پلیرها تزریق کند . بازی که توانست با یک داستان پردازی خوب و شخصیت پردازی مناسب به همراه گیم پلی نو , طرفدارن بسیاری به دست آورد و جایگاه خود را در میان آنها تثبیت کند . تا به امروز 4 نسخه از این بازی مهیج منتشر شده است که به اختصار به بررسی هرکدام از آنها خواهیم پرداخت . اگر عاشق سبک مخفی کاری هستید , پیشنهاد می کنم این مجموعه را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

 

Thief The Dark Project
اولین نسخه بازی در سال 1998 با نام سارق : پروژه تاریک به بازار عرضه شد . داستان بازی در قرون وسطی و در شهری به نام استیم ‌پانک که با نام City شهرت دارد , روایت می شود . شخصیت اصلی و قهرمان بازی , Garrett گرت است کسی که زندگی خود را در دوران جوانی به عنوان یک بی خانمان شرح می دهد . گرت برای اینکه زنده بماند کاری جز دزدی ندارد . روزی مردی او در حین جیب بری دیده و شیفته مهارت او می شود و از او درخواست می کند تا به گروه او بپیوندد . او تحت آموزش های مختلفی قرار می گیرد و پس از مدتی به یک سارق زبر دست و ماهر تبدیل می گردد . برای ساخت این بازی از موتور بازی سازی Dark Engine استفاده شده بود که توانست با نوآوری هایی که در این نسخه به نمایش گذاشت , انقلابی بزرگ را در سبک مخفی کاری به وجود آورد و نظر بسیاری از منتقدان را نیز به خود جلب کند . سلاح ها و آیتم های مختلفی در بازی وجود دارد که شما را برای به پایان رساندن ماموریت های خود کمک می کنند . می توان به سیستم مبارزه با شمشیر اشاره کرد که برای نبردهای رودرو و دفع دشمنان استفاده می شود همچنین تیر و کمان آتش انداز که برای دور کردن نگهبانان عمارت های بزرگ به کار می رود . تمامی جزئیات مانند نور پردازی و صداگذاری در این نسخه با دقت و ظرافت طراحی شده و ترکیب شدن آن با گیم پلی و هوش مصنوعی بازی , باعث جذابیت هرچه بیشتر بازی شده است .

 

تصاویری از محیط بازی

 Thief.Anthology.1.www.Download.ir

Thief.Anthology.2.www.Download.ir

Thief.Anthology.3.www.Download.ir

Thief.Anthology.4.www.Download.ir

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

 OS : Windows 95/98
CPU : Pentium 166 with 3D hardware acceleration
Pentium 200 without 3D hardware acceleration
RAM : 32MB of RAM
VGA : 4MB SVGA video card(100% DirectX 6 compatible) /4MB 3D Card 100% DirectX 6 compatible
DX : DirectX 6 included
HDD : 60MB Hard Disk space available

 

سیستم پیشنهادی :

OS : Windows 95/98
CPU : Pentium 266MHz or faster
RAM : 64MB of RAM
VGA : 4MB SVGA video card 100% DirectX 6 compatible / 4MB 3D Card 100% DirectX 6 compatible
DX : 100% DirectX 6 included
HDD : 180MB Hard Disk space available

 

Thief II The Metal Age
این بازی دومین نسخه از سری بازی سارق است که در سال 2000 منتشر شد . این نسخه ادامه اتفاقات نسخه قبل را روایت می کند . عصر فلز فرا رسیده و شهر با فناوری های جدیدی از جمله دوریبن و روبات های بخار تغییر کرده است . کلانتر Gorman Truart گورمن دستور داده است تا شهر از اشرار و سارقین پاک کنند که گرت هم از این امر مستثنی نمی شود . در این نسخه بازی دارای 3 بخش است . بخش اول , گرت به عنوان یک دزد ماهر ظاهر شده و به غارت های کلاسیک می پردازد . در حالی که در بخش دوم , به تعقیب و تفحص در مورد شخصیت های مشهور مشغول است . در بخش سوم نیز , گرت به عنوان یک مامور ویژه , با پذیرفتن ماموریت های مختلف از جمله سرقت و آدم ربایی به انجام آنها می پردازد . بسیار مراقب باشید زیرا علاوه بر نگهبانان , موجودات فلزی به بازی اضافه شده است که ممکن است به دام آنها گرفتار شوید البته تعداد دشمنان فراطبیعی در این نسخه نسبت به نسخه قبلی نیز کاهش داشته است . این نسخه نیز مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و توانست هواداران خود را بار دیگر راضی نگه دارد .

 

تصاویری از محیط بازی

 Thief.Anthology.5.www.Download.ir

Thief.Anthology.6.www.Download.ir

Thief.Anthology.7.www.Download.ir

Thief.Anthology.8.www.Download.ir

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

 OS: Windows XP or Windows Vista
Processor: 1.8 GHz Processor
Memory: 512MB RAM 1 GB recommended
Hard Disk Space: 2GB HDD
Video Card: 3D graphics card compatible with DirectX 7 compatible with DirectX 9 recommended
DirectX: 7

 

Thief Deadly Shadows
بازی با سرقت عقیق باارزشی توسط گرت آغاز می شود ولی نگهبانان متوجه شده و او را تعقیب می کنند . در این بازی هدف شما , ورود به صورت مخفیانه به خانه های اشراف زادگان و سرقت اشیای قیمتی از آنها است البته در این حین ممکن است با محافظات عمارت ها نیز روبرو شوید که با استفاده از اصل غافلگیری خواهید توانست آنها را خلع سلاح نمایید . فراموش نکنید , مهمترین سلاح شما تاریکی است و شما با استفاده از همین تاریکی می توانید به تمام خواسته های خود برسید . در بازی سلاح های مختلفی وجود دارد که با ارزش ترین آنها تیروکمان است . یکی از ویژگی های بازی جهان باز بودن بازی است که این اجازه را به پلیر می دهد تا آزادانه به خانه های موجود در شهر رفته و دزدی کند . در این راه با درب های بسته ای روبرو می شوید که نگران نباشید زیرا یک دزد ماهر با استفاده از گیره مخصوص خود قادر است تا هر در بسته ای را باز کند . گرافیک بازی هم همانند نسخه های قبلی قابل ستایش است . تمامی سایه ها و افکت های نورپردازی شده در بازی خارق العاده است و همی امر بابعث پرهیجان شدن بازی می گردد .

 

تصاویری از محیط بازی

 Thief.Anthology.9.www.Download.ir

Thief.Anthology.10.www.Download.ir

Thief.Anthology.11.www.Download.ir

Thief.Anthology.12.www.Download.ir

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

 OS : Windows 2000/XP Admin Rights required / 95/98/ME/NT Not supported
CPU : Intel Pentium IV 1.5GHz AMD Athlon XP equivalent
RAM : 256MB System Memory
VGA : Graphics Card must support Pixel Shader 1.1
DX : DirectX 9
HDD : 3GB free hard disc space

 

Thief
این بازی آخرین نسخه ای است که در سال 2014 به بازار عرضه شد . این بازی چهارمین نسخه از سری بازی سارق است و پس از مدت ها توانست , بار دیگر جان تازه ای به سبک کلاسیک بازی های مخفی کاری بخشد . در این بازی پلیر کنترل شخصی اصلی بازی به نام Garrett گرت را برعهده دارد که یک دزد حرفه ای است و از افراد پولدار و مرفه سرقت می کند . در این نسخه از بازی نیز مانند نسخه های قبلی , بازیکن باید برای انجام ماموریت های خود از قابلیت مخفی کاری بهره ببرد و با چالش های پیش رو مواجه شود ولی گاهی ماموریت ها آنطور که شما می خواهید پیش نمی روند و چاره ای جز درگیری و خشونت برای شما باقی نمی ماند . گرت یک دزد حرفه ای است که سالها دور از خانه  بوده و پس از مدتی به زادگاهش The City بازمی گردد ولی در آن شهر حکومتی غاصب و ستمگر حکمرانی می کند . تمام شهر را طاعون فرا گرفته روزانه تعداد زیادی از مردم جان خود را از دست می دهند در حالی که ثروتمندان در آرامش کامل به زندگی خود ادامه می دهند و گرت تصمیم می گیرد تا به این روند حکومتی خاتمه دهد . حال وقت آن رسیده تا تمامی مهارت های مخفی کاری خود را که تا به امروز در بازی های مخفی کاری به دست آورده اید را در این بازی به نمایش بگذارید .

 

تصاویری از محیط بازی

 Thief.Anthology.13.www.Download.ir

Thief.Anthology.14.www.Download.ir

Thief.Anthology.15.www.Download.ir

Thief.Anthology.16.www.Download.ir

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

 

OS: Windows Vista with Platform Update for Windows Vista
Processor: High-Performance Dual Core CPU or Quad Core CPU
Memory: 4 GB RAM
Graphics: AMD Radeon 4800 series / Nvidia GTS 250
DirectX: Version 10
Hard Drive: 20 GB available space

 

 

 

سیستم پیشنهادی Thief :

 

OS: Windows 7, Windows 8
Processor: AMD FX 8000 series or better / Intel Quad i7 Core CPU
Memory: 4 GB RAM
Graphics: AMD Radeon HD R9 series or better / Nvdia GTX 660 series or better
DirectX: Version 11
Hard Drive: 20 GB available space

 

تریلر بازی

Theif
[KGVID width=”640″ height=”360″]http://dl3.download.ir/Download/2014/February/Movie/Clips/Thief.www.Download.ir.mp4[/KGVID]
Right-click or ctrl-click this link to download

 

دانلود مجموعه بازی کامپیوتر Thief سارق با لینک مستقیم از سیات دانلود فارسی

سایت اصلی بازی : Thief

لینک دانلود