دانلود مجموعه بازی کانتر استرایک برای سیستم عامل مک Counter Strike

بازی Counter Strike کانتر استرایک یکی از بازی های سبک اکشن و اول شخص شوتر است که توسط کمپانی ValveCorporation طراحی و ساخته شده و برای اولین بار در سال 1999 برای پلتفرم PC به بازار عرضه گردید . این بازی در اصل برگرفته از تغییراتی است که توسط Minh Le مینه لی و Jess Cliffe جس کلیف بر روی بازی نیمه‌جان انجام شده بود . پس از آنکه انتشار نسخه اولیه با استقبال بسیار عالی روبرو شد کمپانی Valve تصمیم گرفت تا نسخه های دیگری از این بازی را برای علاقه مندان بسازد . تا به امروز نسخه های Counter-Strike : Condition Zero کانتر استرایک : کاندیشن زیرو , Counter-Strike : Source کانتر استرایک : سورس , Counter-Strike : Global Offensive کانتر استرایک : گلوبال آفنسیو و کانتر استرایک 1.6 منتشر شده است که به طور مختصر به ویژگی های هرکدام از آنها خواهیم پرداخت . این بازی به صورت آنلاین در گیم نت ها و حتی در خانه ها طرفداران بسیاری دارد . پیشنهاد می کنم این بازی زیبا و فوق العاده هیجان انگیز را یکبار هم که شده امتحان کنید .   Counter-Strike 1.6 در این بازی تعدادی از بازیکنان در گروه تروریست و تعدادی هم در گروه پلیس قرار میگیرند. تروریست ها قصد بمب گذاری دارند و پلیس ها باید مانع این کار شوند . در حال حاضر بیش از 15 هزار سرور اینترنتی برای نسخه های مختلف بازی کانتر وجود دارد . هنوز هم این نسخه یکی از محبوبترین نسخه های منتشر شده است که کاربران برای بازی از آن استفاده می کنند البته نسخه های مختلفی از همین نسخه وجود دارد که آپدیت شده اند و امکانات اضافی به آنها اضافه شده است .

Counter-Strike.1.www.Download.ir

Counter-Strike.2.www.Download.ir

  مشخصات بازی Counter Strike : نام بازی : Counter-Strike 1.6 نام بازی (فارسی) : انتر استرایک : کانتر استرایک 1.6 پلتفرم : MAC زبان : انگلیسی سال انتشار : 1999   حداقل سیستم مورد نیاز :

MAC OSX 10.5.8 GAME DOESN’T WORK ON LION OS Intel Core 2 Duo 2.0 Ghz Processor 512 MB RAM System Memory All dedicated 128 MB vRAM Graphics Cards

  Counter-Strike : Condition Zero این نسخه از بازی در سال 2004 منتشر شد که برای ساخت آن از موتور GoldSrc Half-Life استفاده شده بود . حالت چند نفره , مدل ها و شخصیت ها , نقشه و دیگر ترفندهای گرافیکی در این نسخه بهبود پیدا کرده بود . بر خلاف نسخه های قبلی , در این نسخه ماموریت های مختلفی وجود دارد که این اجازه را به شما می دهد تا به صورت تکنفره به مبارزه با تروریست ها بپردازید . هرچه به پیش می روید می توانید نقشه های بیشتری را باز کرده اما تمامی اینها لازمه کشتن 3 دشمن در زمان کمتر از 60 ثانیه است .

Counter-Strike.3.www.Download.ir

Counter-Strike.4.www.Download.ir

  مشخصات بازی : نام بازی : Counter-Strike : Condition Zero نام بازی (فارسی) : کانتر استرایک : کاندیشن زیرو پلتفرم : MAC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2004 نوع فایل : پوشه app   Counter-Strike : Source این نسخه از بازی در تاریخ 1 نوامبر سال 2004 به بازار عرضه گردید . شما در یک تیم ضد تروریستی در مقابل ترورییست ها قرار گرفته و باید آنها را به هلاکت برسانید . برای پیروزی در هر دور بازی , باید بمبی را در مکانی مشخص جاسازی کرده , تمامی دشمنان را نابود و یا گروگانی را از دست تروریست ها نجات دهید . این بازی هنوز هم از طریق Steam در دسترس است و چون سیستم مورد نیاز بازی پایین است باعث شده است تا تمامی علاقه مندان به راحتی بازی کنند .

Counter-Strike.5.www.download.ir

Counter-Strike.6.www.download.ir

  مشخصات بازی : نام بازی : Counter-Strike : Source نام بازی (فارسی) : انتر استرایک : سورس پلتفرم : MAC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2004 نوع فایل : پوشه app حداقل سیستم مورد نیاز :

OS X version Leopard 10.5.8 Snow Leopard 10.6.3 1GB RAM NVIDIA GeForce 8 or higher ATI X1600 or higher or Intel HD 3000 or higher Mouse

  Counter-Strike : Global Offensive این نسخه از بازی در 21 آگوست سال 2012 به بازار عرضه شد . در این نسخه ویژگی های کلاسیک از جمله نقشه های کلاسیک , شخصیت ها و حالات بازی که بهبود پیدا کرده اند , استفاده شده است . مانند نسخه های قبلی شما باید در نقش یک تروریست و یا ضد تروریست برای از بین بردن اهداف خود تلاش کنید . در هنگامی که بازی به صورت شبکه ای انجام می شود , در صورتی که کشته شوید باید تا پایان بازی صبر کرده تا گروهی برنده بازی شوند سپس وارد بازی شوید .

Counter-Strike.7.www.Download.ir

Counter-Strike.8.www.Download.ir

  مشخصات بازی : نام بازی : Counter-Strike : Global Offensive نام بازی (فارسی) : انتر استرایک : گلوبال آفنسیو پلتفرم : MAC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2012 نوع فایل : dmg حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: MacOS X 10.6.6 or higher Processor: Intel Core Duo Processor 2GHz or better Memory: 2GB RAM Hard Disk Space: At least 7.6GB of Space Video Card: ATI Radeon HD 2400 or better / NVidia 8600M or better

  دانلود مجموعه بازی کانتر استرایک برای سیستم عامل مک Counter Strike با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی
لینک دانلود