تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود مجموعه بازی The Elder Scrolls

مجموعه بازی The Elder Scrolls در سبک اکشن , نقش آفرینی و به صورت جهان باز می باشد که توسطا استودیو Bethesda Games ساخته شده و Bethesda Studios آن را برای PC منتشر کرده است . تمرکز اصلی این مجموعه از بازی ها بر روی گیم پلی گسترده و آزاد آنها بوده است . نسخه های Morrowind , Oblivion و Skyrim توانسته اند در زمان خود جوایز بهترین بازی سال را از رسانه های مختلف کسب کنند و تاکنون بیش از 30 میلیون نسخه در سرتاسر دنیا فروش داشته است .

Arena

اولین نسخه از این سری در سال 1994 منتشر شد . در آن زمان استودیو Bethesda یک استودیو نوپا و در حال رشد بود تنها 20 هزار نسخه برای توضیع در شبکه جهانی قرار داده شد با توجه به اینکه این نسخه بعد از تعطیلات کریسمس عرضه شد باعث شد تا یک زمان خوبی از لحاظ فروش را از دست دهد و این نگرانی افراد این استودیو را دو چندان کرده بود ولی بعد از گذشته یک ماه تقاضای بازیکنان برای این نسخه زیاد شد و این برای Bethesda یعنی سودآوری . از طرفی بازی Arena سبکی متفاوت را به نمایش گذاشته بود و از گیم پلی مدرن و متوسط به محیطی پر هیجان و وحشی گام گذاشته بود . در این نسخه برای اولین بار سبکی متفاوت به نام CRGB معرفی شد که بعدها به همان RGP ( نقش آفرینی ) تغییر نام داد .

Daggerfall

کار بر روی نسخه شماره دو بازی Elder Scrolls II : Daggerfall بلافاصله پس از نسخه Arena در همان سال 1994 آغاز شد . این نسخه از بازی با جهش عظیمی در زمینه ی ارتقا کارکتر همراه بود و سیستم GURPS یا همان ساختن کلاس مدنظر در این نسخه اضافه شد . این قابلیت دست بازیکنان را باز می گذارد تا کلاس خود را انتخاب کرده و Skills همان کلاس را کسب کند . برای ساخت Daggerfall از موتور 3D استفاده شد و این موتور این امکان را فراهم ساخت تا در نقشه بازی 15000 هزار شهر و 750000 جمعیت وجود داشته باشد .

Battlespire and Redguard

بعد از نسخه ی Daggerfall کار بروی سه پروژه با نام های Battlespire , Redguard و Morrowind به صورت موازی آغاز شد . نام اصلی Battlespire در ابتدا Dungeon of Daggerfall: Battlespire نام داشت که در 30 نوامبر 1997 منتشر شد . این نسخه از بازی شامل بخش مولتی پلیر نیز بود و مدهای متنوعی از جمله player versus player deathmatch را ارائه کرد . سبک خالص اکشن , ماجرایی این نسخه باعث شد تا بازی های هم دوره و تراز اول یعنی Tomb Raider , Prince Of Persia و سری Ultima رقابت کند .

Morrowind

The Elder Scrolls III: Morrowind سومین نسخه از بازی بود که هم زمان با ساخت Daggerfall آغاز شد وسعت بازی به حدی بود که دست بازیکنان را برای انجام آن باز می گذاشت و از تکنولوژی های پیشرفته ای در زمان خود استفاده کرد . در این نسخه می توانید از سیستم Crafting به صورت دستی استفاده کنید و دیگر خبری از کرفت کردن به صورت اتوماتیک نبود . نسخه Morrowind در 23 آپریل 2002 منتشر شد .

Oblivion

کار ساخت این نسخه در سال 2002 آغاز شد و برای اولین بار به غیر از کامپیوترهای شخصی برای Xbox 360 به صورت مشترک توسط Bethesda Software و Take-Two Interactive منتشر شد . این نسخه در سال 2006 منتشر شد و سعی شده بود تا داستانی گیراتر , کارکترهای گسترده تر و ارتباط بهتری بین داستان و بازیکن فراهم سازد . فیزیک و گرافیک بازی بالا بود و توانست نظر بسیاری از منتقدان را جلب کند .

Skyrim

نسخه Skrim دنباله ی موفق ترین عنوان The Elder Scrolls یعنی همان Oblivion بود . محیط گسترده بازی و گیم پلی وسیع آن تا کنون در هیچ بازی شاهد آن نبوده ایم . ماموریت های بازی به قدری زیاد بود که بالای 100 ساعت گیم پلی را شامل می شد و در واقع هیچ وقت نمی توانستیت ساعت خاصی را برای اتمام این نسخه اشاره کنید . Skyrim در تاریخ 11 نوامبر 2011 منتشر شد .

لینک دانلود