تبلیغات
تبلیغات

دانلود مجموعه بازی Metal Gear Solid The Legacy Collection

بازی «متال گیر سالید: مجموعه میراث Metal Gear Solid: The Legacy Collection» قرار است به زودی منتشر شود. این بازی انحصارا فقط برای پلی استیشن3 عرضه خواهد شد. کونامی در این بسته ، مجموعه بازی های محبوب و پرطرفدار متال گیر از سال 1998 تا 2012 را گردآوری کرده است. داستان بازی دربار سلاح مرگبار متال گیر است. این سلاح اتمی قابلیت نابود کردن کل دنیا را دارد. سالیک اسنیک شخصیت اصلی بازی باید بتواند در طول داستان هم با گروه های گوناگون مبارزه کند و هم بتواند کنترل سلاح اتمی را به دست بگیرد.زمان بازی در گذشته و آینده می گذرد. از انواع سلاح ها می توان استفاده کرد. محیط بازی پویا بوده و در کشورهای گوناگون جریان دارد. به گفته کونامی بازی های متال گیر2 و3 قرار است با کیفیت HD عرصه شوند. در کنار بسته بازی نیز داستان مصور(کمیک) متال گیر سالید هم عرضه می شود.

Metal-Gear-Solid.PS3.www.download.ir

گرافیک بازی بر اساس تریلرهای منتشر شده جالب است. از نسخه دو بعدی برای میکرو گرفته تا نسخه سه بعدی برای پلی استیشن ، همه در این مجموعه وجود دارند که می تواند تجربه جالبی برای علاقه مندان به بازی خصوصا متال گیر باشد. پیشرفت های بازی از نظر گیم لی و گرافیک را می توانید تجربه کنید.بازی های مجموعه متال گیر در این بسته به شرح زیر است :

METAL GEAR (MSX Version included in Metal Gear Solid 3: HD Edition) METAL GEAR 2 (MSX Version included in Metal Gear Solid 3: HD Edition) METAL GEAR SOLID 1 METAL GEAR SOLID 2: HD Edition METAL GEAR SOLID 3: HD Edition METAL GEAR SOLID 4: Trophy Edition METAL GEAR SOLID: Peace Walker HD Edition METAL GEAR SOLID: VR MISSIONS

تصاویری از محیط بازی

   

ویژگی های بازی :

– شامل 8 بازی متال گیر

– اکشن اول شخص

– گرافیک بالا و HD

– مخصوص پلی استیشن 3

 دانلود مجموعه بازی Metal Gear Solid The Legacy Collection با لینک مستقیم از سایت ادنلود فارسی

سایت مرتبط : Konami

لینک دانلود