تبلیغات
کمپین شانس فیلیمو

شانس

شانس دوبار در خونه‌ت رو زده!

شش هفته، شش سفر به جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ و اشتراک رایگان فیلیمو

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود مجموعه بازی Xenus Dilogy برای کامپیوتر

در این مجموعه، دو بازی اکشن اول شخص نقطه جوش : جاده جهنم Boiling Point: Road to Hell و طلای سفید : جنگ در بهشت White Gold: War in Paradise گردآوری شده است. داستان بازی ها درباره افسر بازنشسته ارتش مایلز و دختر خبرنگارش است. دختر مایلز که برای گزارشی در حال تحقیق است ، توسط عده ای دزدیده می شود.

بازی اول Xenus Dilogy 1 به نام جاده جهنم Boiling Point: Road to Hell  عرضه شد. محیط بازی بیشتر در جنگل های استوایی است. بازی از گرافیک خوبی برخوردار است واکنش های فیزیکی مطلوبی دارد. مهمات و سلاح ها نسبت به هر مرحله عوض می شوند. شخصیت اصلی بازی نیز با هر پیشرفت قابلیت جدیدی پیدا می کند. هدف مایلز پیدا کردن دخترش است ، پس باید هم بتواند خوب با مردم صحبت کند و بتواند کمک آن ها را جلب کند و هم بتواند خوب مبارزه کند.

 

تصاویری از محیط بازی :

Xenus-Dilogy-01-www.download.ir Xenus-Dilogy-02-www.download.ir Xenus-Dilogy-03-www.download.ir

 

به جز دشمنان مایلز ، باید مراقب حیوانات طبیعت وحش باشید. هر لحظه احتمال دارد توسط پلنگ یا مار زخمی و کشته شوید. نیروهای مسلح در مناطقی که مایلز می رود عمدتا در آمریکای جنوبی است. نیروهای دولتی ، چریک ها ، راهزنان و دیگر نیروها در این منطقه زیاد هستند و باید با هرکدام به نوعی مبارزه یا همکاری کرد.

قسمت دوم بازی Xenus Dilogy 2 با نام طلای سفید : جنگ در بهشت White Gold: War in Paradise ادامه قسمت اول است. این بار داستان درباره داروهای آلوده و گزارشات خبری دختر مایلز است. این بار مایلز و دخترش با هم به تحقیق درباره مرگ و میر مردم می پردازند.

 

سیستم مورد نیاز :

Operating System: XP / Seven
Processor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz (E6600) or equivalent
Memory: 1 GB
Video Card: GeForce 8800 512MB or equivalent
Sound Card: DirectX 9.0c compatible
Free Hard disk space: 5.15 GB

 

دانلود مجموعه بازی Xenus Dilogy برای کامپیوتر با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود