تبلیغات
تبلیغات

دانلود مجموعه تصاویر کریسمس 2014 Christmas Collection Pictures

مجموعه تصاویر 2014 Christmas Collection Pictures  در نظر گرفته شده به مناسبت فرارسیدن سال نو کریسمس 2014 می باشد . مجموعه تصاویر ارائه شده در 3 بخش کلی قابل تقسیم بندی شده است . بخش اول مجموعه مربوط به تصاویر پس زمینه با کیفیت بالا می باشد . با استفاده از تصاویر بخش اول میتوانید علاوه بر چاپ بر روی بنرها با سایز دلخواه میتوانید از تصاویر پس زمینه استفاده کنید . عکسهایی در بخش اول وجود دارند که قابل تقسیم بندی می باشد و میتوان از هر بخش به صورت جداگانه استفاده کرد.

تصاویر 2014 Christmas Collection Pictures برای طراحانی که میخواهند خلق هنری خود را به نمایش بگذارند مناسب می باشد و سایز تصاویر ارائه شده 3900*5800 با فرمت JPEG همراه است. بخش دوم تصاویر با فرمت EPS می باشد فرمت ارائه شده توسط نرم افزار ایلیستریتور و فتوشاپ قابل نمایش و ویرایش می باشند . 24 تصاویر EPS به صورت لایه باز برای کاربرانی که میخواهند بنر تبلیغاتی استفاده کنند و یا میخواهند تصاویر شگفت انگیز طراحی کنند پیشنهاد میشود . بخش سوم تصاویر با فرمت PSD همراه می باشد و کاربران میتوانند با استفاده از نرم افزار فتوشاپ تصاویر ارائه شده را به نحو دلخواه ویرایش کنند سایز فایل PSD با 4*7 همراه می باشد . حجم مناسب مجموعه 2014 Christmas Collection Pictures به کاربران این اجازه را میدهد تا بتوانند یکجا تمامی بخش های ذکر شده را به همراه داشته باشند .

 

نمونه هایی از تصاویر این مجموعه :

  content(21) content content(8) 2014 Christmas Collection Pictures content(6) content(4) 2014 Christmas Collection Pictures 2014 Christmas Collection Pictures

دانلود مجموعه تصاویر کریسمس 2014 Christmas Collection Pictures با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود