دانلود مجموعه تناسب اندام در 3 هفته Beachbody – Shift Shop Workout

برنامه های ورزشی و مجموعه های تناسب اندام عمدتا از قسمت های مختلفی تشکیل شده اند. همچنین هر کدام از این قسمت ها به دلیل برنامه های مختلف زمان خاصی را نیاز دارند و شما باید برای رسیدن به نتیجه مطلوب زمان زیادی را بگذارید. اما گاهی اوقات برنامه های فشرده بسیار خوبی نیز به بازار عرضه می شوند و مربیان بسیار کار کشته سعی می کنند تا با یک برنامه منظم اما کوتاه مدت شما را به نتیجه دلخواهتان برسانند. Beachbody – Shift Shop Workout یکی از همین برنامه های فشرده است که توسط یک ورزشکار حرفه ای و بسیار عالی تدریس می شود. این Chris یک برنامه فشردده اما سبک را به شما معرفی می کند و سپس با افزایش نرمش های قدرتی و نیز افزایش زمان هر تمرین سعی می کند تا با با استفاده دقیق از زمان شما را به برنامه مورد نظرتان برساند. این برنامه ورزشی در طول 3 هفته قابل اجراست. در هفته اول شما با نرمش هایی مواجه خواهید شد که زمانی در حدود 25 دقیقه را به خود اختصاص می دهند. این نرمش ها به شما کمک می کنند تا خود را آماده کنید. سپس در هفته دوم این نرمش ها به 35 دقیقا افزایش می یابند. در هفته آخر نیز تمام تلاش بر این است که تغذیه مناسب با ورزش های نسبتا سنگین شما را به نتیجه مطلوب نزدیک کنند.

Shift Shop Workout

سایر توضیحات: آیا فکر می کنید که در طول 3 هفته می توانید یک برنامه ورزشی خوب همراه با نتیجه دلخواه را تجربه کنید؟ بدون شک مجموعه ورزشی و تناسب اندام Beachbody – Shift Shop Workout سعی دارد تا به این خواسته جامه عمل بپوشاند. این کجموعه برای تمامی افراد در هر سن و سالی سودمند خواهد بود. همچنین اگر شما به تازگی به زمره ورزشکاران ملحق شده اید، بدون شک این مجموعه می تواند راه و مسیر شما را مشخص کند.

Beachbody - Shift Shop Workout cover

Beachbody – Shift Shop Workout

 • لینک دانلود
  10 replies
  1. sharmila says:

   سلام خسته نباشید
   لطفا آموزش های ورزشی جدید در سایت بذارید
   یک سری به سایت ( Beachbody) بزنید لطفا
   آموزش های فیتنس جدید گذاشتن .
   چرا شما آموزش های جدید نمی گذارید ؟
   ممنون میشم اگه به روز باشید

   پاسخ دادن
  2. Hurricane says:

   سلام باتشکر از این که این مجموعه اموزشی رو هم اضافه کردین لطفا اگه مجموعه ی 3 Week Yoga Retreat رو هم اضافه کنید ممنون میشم

   پاسخ دادن
  3. محمد says:

   تشکر از زحمات شما
   فایل شماره 5 و 4 اشکال داره
   و ویدئو 5 و 6 به طور کامل از حالت فشرده خارج نمی شه

   پاسخ دادن
  4. ناصر says:

   سلام
   ممنون از سایت خوبتون
   این مجموعه شامل ۱۲ فایل تصویری است که شماره ۵ و ۶ آن ارور می دهد و از حالت فشرده خارج می شود.
   این ۲ تا فایل تصویری تو فایل اکسترک شده شماره ۴ و ۵ است.
   لطف کنید پیگیری کنید.مجموعه ای که دانلود کردم ناقص است

   پاسخ دادن

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *