تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود مجموعه motionVFX mStreak 4K – 100 Natural Drag & Drop Light Leaks

motionVFX mstreak 4k

یکی از سمپل های بسیار پرکاربرد مجموعه سمپل های گرافیکی motionVFX به شمار می رود که به تازگی مجموعه ای شامل 100 نوع افکت با کیفیت 4K که تقریبا 4 برابر کیفیت HD می باشد، منتشر شده است. همانطوریکه علاقمندان به مجموعه های سمپل های motionVFX می دانند، این مجموعه سمپل ها در بسیاری از نقاط جهان برای تهیه بهترین نوع کلیپ ها مورد استفاده قرار می گیرند. مجموعه افکت های مختلفی که ای سمپل ها در اختیار کاربران قرار داده است باعث شده تا تمامی نیازهای آنها را در برگیرد و حتی در برخی مواقع با ارائه مجموعه ای خلاقانه، کاربران خود را غافلگیر سازد. این مجموعه ای که هم اکنون پیش روی شماست، شامل بیش از 100 نوع افکت در زمینه افکت های نوری جذاب و زیبایی است که بصورت معمول در هر کلیپی استفاده از آنها را می بینیم. همانطورکه اشارا شد این افکت های نوری با کیفیت بسیار بالای 4K در این مجموعه جمع آوری شده تا بتواند جلوه های زیبایی را به کلیپ های کاربران داده و آنها را تبدیل به یک ویدیوی زیبا و دیدنی کند. اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به ساخت کلیپ های ویدیویی علاقه مندید، پیشنهاد می کنیم که این مجموعه سمپل ها را از دست ندهید. 

ویژگی های مجموعه سمپل های motionVFX mstreak 4k:

 وجود بیش از 100 نوع افکت نوری

کیفیت بسیار بالای افکت ها (4K)

پشتیبانی از قابلیت Drag and Drop جهت سهولت در انجام کارها

امکان ذخیره کلیپ ها در رزولوشن 4096*2304

و …

مشخصات مجموعه سمپل های motionVFX mstreak 4k:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : گرافیکی
نام: motionVFX mStreak 4K – 100 Natural Drag & Drop Light Leaks

motionVFX mStreak 4K – 100 Natural Drag & Drop Light Leaks

4K drag and drop light effects for Final Cut Pro X, Adobe Premiere, NUKE, Fusion and any editing or compositing software supporting blending modes.
MSTREAK 4K therefore has 100 effects, these are divided into different categories: centered, on each side and top low. The files in this pack are either PRORES 4444 in 4096 × 2304 at 24 frames per second for a total weight of 20.9 GB. You can also download a lighter version 7.4 GB encoded in H264. MSTREAK 4K is compatible with all editing and compositing software, simply by using the fusion mode (addition, screen).

لینک دانلود