دانلود مجموعه مستند How Do They Do It – چگونه این وسایل ساخته می شوند؟

مجموعه مستند How Do They Do It یک سری ساخته شده توسط Wag TV است که برای Discovery Channel تولید شده است. در این مستند و در هر قسمت آن به 2 یا 3 محصول مختلف و معمولی پرداخته می شود و تمامی مراحل ساخت و استفاده آن مورد بررسی قرار می گیرد. شعار مجموعه مستند How Do They Do It ،  این است که “Behind the ordinary is the extraordinary” ، یعنی در پست سر هر چیز معمولی یک چیز بسیار خاص قرار دارد. این سری در تمامی جهان و روی شبکه های خاصی پخش شده است و کشور های مختلفی این مستند بسیار معروف را روی شبکه های خود پخش کرده اند. باید اظهار داشت که مجموعه های مخلفی با این نام در سراسر جهان و توسط گوینده های مختلفی پخش شده اند.اما مجموع حاضر، مجموعه ای است که در کشور آمریکا و در شبکه Science Channel پخش شده است و با گویندگی Chris Broyles پخش شده است.

سایر توضیحات: مجموعه مستند How Do They Do It یکی از جذابترین مجموعه هایی است که در شبکه های مختلف جهانی پخش شده است. در این مجموعه سعی شده است تا روند تولید وسایل و اجسام مختلفی مورد بررسی قرار گیرد تا بیننده با نحوه ساخت آنها آشنا شود و متوجه شود در پشت وسایل مورد استفاده در طول روز حتی کوچکترین آنها، اسرار بسیار زیادی نهفته است.

فیلم مستند How Do they Do It?

مجموعه حاضر در 8 اپیزود مختلف ارائه شده است و لیست زیر بیانگر چیزهای مختلفی است که در هر قسمت مورد بررسی قرار گرفته است: اپیزود 1: Baklavas, Gyroplanes, Ukuleles, Catamarans اپیزود 2: Longboards, Lemonade, Forklifts اپیزود 3: Coffee, Bricks, Lava Lamps, Diamonds اپیزود 4: Caravans, Tuning Forks, Ice Resurfacers, Festival of Lights اپیزود 5: Cameras, Big Airbags, Jelly Beans اپیزود 6: Power Tunnel, Pizza Ovens , Playhouses اپیزود 7: Paving Stones , Tailored Tuxedo Suit اپیزود 8: Fabricating Fire Gloves , Bakeware   مشخصات فیلم مستند How Do They Do It : – ژانر : مستند – محصول کشور : آمریکا – تاریخ انتشار : 2016 – مدت زمان هر قسمت : 22 دقیقه – زبان پخش : انگلیسی – کیفیت نمایش : HDTV 720p – فرمت فایل : MP4 – زیرنویس فارسی : ندارد – زیرنویس انگلیسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

How Do They Do It

لینک دانلود