تبلیغات
تبلیغات

دانلود مجموعه نرم افزارهای کاربردی VSO Multimedia Software Suite 2014

مجموعه نرم افزارهای کاربردی VSO Multimedia Software Suite 2014 که در سال 2014 ارائه شده شامل آخرین نسخه نرم افزارهای VSO می باشد که تا تاریخ 2014/02/23 ارائه شده است . نرم افزار های در نظر گرفته شده در زمینه مبدل و رایت فایل های صوتی و تصویری می باشد و مناسب برای کاربرانی که میخواهند یک کالکشن نرم افزارهای مبدل فرمت فایل ها را به همراه داشته باشند . مجموعه نرم افزارهای کاربردی VSO Multimedia Software Suite 2014 شامل 7 نرم افزار به شرح زیر می باشد .

نرم افزارهای مجموعه VSO Multimedia Software Suite 2014 :

– VSO Blindwrite 7.0.0.1

– VSO Blu-ray Converter Ultimate 3.0.0.20

– VSO ConvertXtoDVD 5.1.0.14

– VSO CopyTo 5.1.1.3

– VSO Downloader Ultimate 3.2.0.6

– VSO DVD Converter Ultimate 3.0.0.20

– VSO Video Converter 1.1.0.29

.

نرم افزار VSO Blindwrite 7.0.0.1 :

نرم افزار VSO Blindwrite برای شکستن قفل دیسک های DVD , CD به کار میرود و پوسته زیبا و محیط کاربری آسان نرم افزار به کاربران این دسترسی را میدهد تا بتوانند با چند کلیک ساده قفل دیسک ها را از بین ببرند . لازم به ذکر است نرم افزار ارائه شده از فایل های IMAGE با فرمت های مختلف پشتیبانی میکند . علاوه بر شکستن قفل سی دی و دی میتواند دیسک های خش دار و قفل دار را به صورت مستقیم رایت نمایید .

.

نرم افزار VSO Blu-ray Converter Ultimate 3.0.0.20 :

نرم افزار VSO Blu-ray Converter Ultimate یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای مبدل فیلم های بلوری Blu-ray و دی وی دی DVD می باشد . مبدل فایل های انجام شده برای دستگاه های Iphone , Ipod , PS3 , Xbox  توسط نرم افزار پشتیبانی میشود . قابلیت پخش فایل های دی وی دی و بلوری برای بازپخش توسط نرم افزار پشتیبانی میشود .

.

نرم افزار VSO ConvertXtoDVD 5.1.0.14 :

نرم افزار VSO ConvertXtoDVD برای تبدیل فرمت های تصویری به دی وی دی می باشد . با استفاده از نرم افزار ارائه شده میتوانید زیر نویس های با فرمت SRT , SUB , IDX , SSA را بر روی فیلم درج کنید . بعد از تبدیل فایل مورد نظر به DVD میتوان آن را بر روی دی وی دی زایت نمایید .

.

نرم افزار VSO CopyTo 5.1.1.3 :

نرم افزار VSO CopyTo 5.1.1.3 برای رایت انواع دیسک ها و پشتیبان گیری از فایل ها قابل استفاده میباشد . نرم افزار قابلیت تنظیم سرعت رایت و و رایت فایل های ایمیج را دارا می باشد . محیط گرافیکی نرم افزار به کاربر این دسترسی را میدهد تا بتواند مقدار فضای استفاده شده از دیسک را مشاهده نمایند . رابط کاربری و تنظیمات محیط نرم افزار قابل تغییر می باشد .

.

نرم افزار VSO Downloader Ultimate :

نرم افزار VSO Downloader Ultimate برای مدیریت دانلود ویدئو کلیپ استفاده میشود . نرم افزار با استفاده از الگوریتم های در نظر گرفته شده به صورت خودکار تمامی فایل های تصویری درون وب سایت ها را تشخیص میدهد و با یک کلیک ساده میتوان  ویدئو کلیپ مورد علاقه خود را دانلود کنید . قابلیت برتر نرم افزار VSO Downloader Ultimate نسبت به نسخه های دیگر در تشخیص تبلیغات می باشد . نرم افزار ار تمامی مرورگرها پشتیبانی میکند .

.

– نرم افزار VSO DVD Converter Ultimate 3.0.0.20 :

نرم افزار VSO DVD Converter Ultimate یکی از برترین نرم افزارهای تبدیل فیلم های دی وی دی به فرمت های دلخواه می باشد . نرم افزار از تبدیل فرمت های تصویری AVI , DVD , MKV , PS3 , DIVX , iPad , iPhone , iPod , Mpeg2 , Mpeg4 , H264 , Xvid به پشتیبانی میکند .همجنین میتوانید فایل های دی ویدی خود را به ایمیج تبدیل کنید .

.

– نرم افزار VSO Video Converter 1.1.0.29 :

نرم افزار VSO Video Converter مبدل فایل های صوتی و تصویری می باشد . تبدیل فرمت های فایل های صوتی و تصویری با تمامی فرمت ها توسط نرم افزار پشتیبانی میشود . لازم به ذکر است میتوان توسط نرم افزار ارائه شده زیر نویس های فیلم را بر روی فیلم درج کنید .

 تصاویری از محیط نرم افزار های VSO Multimedia Software Suite 2014 :

 

VSO ConvertXtoDVD 5

VSO Video Converter 1.1.0.29

سایت مرتبط : vso-software

لینک دانلود