تبلیغات
تبلیغات

دانلود مجموعه نرم افزار های GeoStru 2018 – Win

به روز رسانی :

1396/11/26 نسخه جدید اضافه شد.

GeoStru شرکت GeoStru مجموعه ای شامل متخصصین کارکشته و ماهر در زمینه تولید و توسعه نرم افزارهای مهندسی در فیلدهای مهندسی سازه، مهندسی ژئوتکنیک، زمین شناسی، ژئومکانیک، ژئوفیزیک، نقشه برداری، هیدرولوژی و همچنین آزمایش خاک فعالیت چشم گیر و درخوری دارند. کلیه نرم افزارهای این شرکت با ارائه تحلیل های دقیق و پیشرفته مطابق با آخرین استانداردهای جهانی در زمینه تجزیه و تحلیل خاک، جزو برترین و پرکاربردترین نرم افزارهای این زمینه می باشند. نرم افزار GeoStru MDC جهت طراحی، آنالیز و تحلیل دیوارهای حائل بتن مسلح به کار می رود که با ارائه جدیدترین متدها به انجام محاسبه و تحلیل می پردازد. محاسبات ژئوتکنیک که در این ابزار به کار رفته است، روش استاندارد ژئوتکنیک را برای کاربران در نظر گرفته است.

سایر مشخصات : نرم افزار GeoStru MDC دارای ویژگی های بسیاری از جمله پیش طراحی، مدیریت آسان ترکیبات GEO, STR, GLOBAL STABILITY, محلی سازی و واردات خودکار پارامتر های لرزه ای, تجزیه و تحلیل جابجایی در dynamicfield و نمایش سه بعدی می باشد. به علاوه نرم‌افزار GeoStru Slope درجه ثبات شیب خاک و سنگ را در حالت های استاتیک و لرزه ای تجزیه و تحلیل می کند. این نرم افزار از روش‌های فلنیوس، بیشاپ، جانبو، بِل، سارما، اسپنسر، مورگنسترن و پرایس و همچنین روش اجزای گسسته برای سنجش میزان ثبات سطوح دایره‌ای و غیردایره‌ای استفاده می‌نماید. به علاوه امکان تشخیص لغزندگی سطوح شیبدار، بررسی شکست تدریجی و همچنین ارزیابی اثر نیرو بر تغییر شکل را شامل می شود.

GeoStru.center

ویژگی هی نرم افزار GeoStru :– تجزیه و تحلیل دیوار بتن آرمه– قابلیت پشتیبانی دیوار در ستون و یا ستون های کوچک– امکان تحلیل آب و یا لایه های آب– بهینه سازی الگوریتم محاسبه تقویت برای دیوار های با بخش پله دار– ارائه نمودار از نتایج تحلیل ها– قابلیت استفاده از بار در سطوح مختلف– قابلیت اصلاح نمودار افزایش رانش با توجه به زلزله

GeoStru

لینک دانلود