تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود نرم افزار Alien Skin Software Plug-ins Bundle 02.08.2014

Alien Skin سالهاست که نرم افزارها و پلاگین های گرافیکی حرفه ای تولید می کند . شرکت Alien Skin Software تا به حال تعداد بسیار زیادی ابزارهای حرفه ای گرافیکی برای عکاسان و طراحان گرافیک عرضه کرده است . ابزارهایی که می توانند به زیباسازی تصاویر کمک شایانی کنند . این مجموعه پلاگن ها شامل جدیدترین آپدیت های نرم افزارهای Alien Skin می باشد که می توان از میان این نرم افزار ها به Blow Up, Bokeh, Exposure, Eye Candy, Snap Art اشاره نمود . نرم افزار Alien Skin Exposure برای فتوشاپ : نرم افزار Alien Skin Exposure به کاربر کمک می کند تا به راحتی وضوح تصویر را آنگونه که می خواهد تنظیم نماید . در رابط کاربری جدید نرم افزار Exposure 6 دکمه ها و ابزارهای اضافی را کاهش داده شده است و شیوه های حدیدی را برای یافتن استایل مورد نظر کاربر عرضه کرده است . همچنین دارای طیف گسترده تری از تکستچرها و کنترل پنل های جدید می باشد . رابط کاربری جدید نرم افزار که تم تیره تری نسبت به گذشته دارد، باعث می شود که کاربر دقت بیشتری بر روی تصاویر داشته باشد و پنل های شبیه سازی شده Lightroom در این برنامه به کاربر اجازه ویرایش پنل ابزارها را می دهد تا کاربر بتواند تنها آن ابزاری را که می خواهد مشاهده نماید . همچنین کار ویرایش تصویر در Exposure بسیار راحت شده است . نرم افزار به صورت خودکار تم های مورد علاقه و پر کاربرد را به حافظه می سپرد تا کاربر راحت تر و با سرعت بیشتری کارهای تدوین خود را انجام دهد .

دانلود مجموعه نرم افزار Alien Skin ابزارهای فتوشاپ

نرم افزار Alien Skin Eye Candy برای فتوشاپ : نرم افزار Eye Candy 7 افکت های واقعی و رئال را که دست یافتن به آنها به تنهایی در فتوشاپ دشوار می باشد را پردازش می کند مانند آتش، رعد و برق و … . افکت هایی از قبیل مو و پشم حیوانات، دود و پوست خزندگان با جزئیات بسیار زیادی تا حد تار مو و پولک براق در Eye Candy 7 قابل پردازش هستند . در Eye Candy 7 افکت ها به صورت آیکون های قابل تشخیص مشخص شده اند . پیش نمایش افکت ها در Eye Candy 7 بدون هیچ گونه تعلل و تنها با قرار دادن نشانگر موس بر روی آنها انجام می شود . اکثر فعالیت های Eye Candy 7 به صورت تصویر محور می باشد و کلیک کردن زمان کمی از فعالیت کاربر را می گیرد. دانلود مجموعه نرم افزار Alien Skin ابزارهای فتوشاپنرم افزار Alien Skin Blow Up برای فتوشاپ : Blow Up کیفیت تصویر را در حین بزرگنمایی افزایش می دهد و از افت کیفیت تصاویر به خصوص در چاپ های بزرگ جلوگیری می نماید . نسخه 3 نرم افزار Blow Up تصاویر را بدون هیچ گونه عملکرد غیر طبیعی شارپ می کند . اگر دستور بزگ نمایی تصویر در نرم افزار Photoshop را بدانید بنابراین با نرم افزار Blow Up نیز از پیش آشنایی دارید . همچنین آرشیو گسترده ی برگه ها با سایزهای متفاوت کار را بیش ار پیش برای کاربر آسان کرده است . در کنار نرم افزارهای CMYK و لایتروم، Blow Up ورک فلویی بسیار حرفه ای است . دانلود مجموعه نرم افزار Alien Skin ابزارهای فتوشاپنرم افزار Alien Skin Snap Art برای فتوشاپ : Snap Art به گونه ای تصویر را تغییر می دهد که تصویر کاملا شبیه به یک نقاشی واقعی می شود . واقع گرایی موجود در نسخه 4، تصویر مورد نظر شما را طبیعی و قابل تشخیص می کند . مطمئنا نتیجه کار به قدری زیبا خواهد شد که ارزش چاپ کردن بر روی کانواس و نصب کردن در یک گالری را دارد . استفاده از Snap Art مستلزم داشتن ایده ای خلاق می باشد .  Alien.Skin.Snap.Art.3.screenshot.www.download.irنرم افزار Alien Skin Bokeh برای فتوشاپ : نرم افزار Bokeh 2 دارای طیف گسترده ای از افکت ها و شبیه ساز لنز ها در رابط کاربری ساده می باشد . عکاسان از نرم افزار Bokeh برای فوکوس کردن بر روی قسمت خاصی از عکس استفاده می کنند . کار کردن با Bokeh بسیار راحت است . تنها کافیست قسمتی که می خواهید فوکوس شود را مشخص کنید و پیش فرض موجود در نرم افزار را انتخاب نمایید . دانلود مجموعه نرم افزار Alien Skin ابزارهای فتوشاپفهرست پلاگین های موجود در مجموعه Alien Skin : – (Alien Skin Snap Art 4.0.0.366 for Photoshop (x86/x64 – (Alien Skin Blow Up 3.0.0.700 Revision 25734 (x86/x64 – (Alien Skin Bokeh 2.0.1.494 Standalone & Photoshop Plugin (x86/x64 – (Alien Skin Exposure 6.0.0.1154 Revision 25935 (x86/x64 – (Alien Skin Eye Candy 7.1.0.1192 (x86/x64
نام: Alien Skin
شرکت سازنده: exposure
ورژن: v02.08.2014
نسخه: 32 و 64 بیتی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

(Alien Skin Software Plug-ins Bundle (02.08.2014

The photography software company Alien Skin Software announced a major company rebranding today. Henceforth, the company will be known as Exposure Software and its new website can be found at exposure.software.

لینک دانلود