تبلیغات
تبلیغات

دانلود مجموعه نرم افزار Autodesk Building Design Suite Ultimate 2014

مجموعه در نظر گرفته شده یکی از بزرگترین مجموعه نرم افزارهای شرکت اتودسک می باشد که در سال 2014 نسخه نهایی آن وارد بازار جهانی شده است . مجموعه ارائه شده مناسب برای دانش آموزان ، مهندسان ، دانشجویان می باشد . با استفاده از نرم افزارهای ارائه شده میتوان طراحی های در سطح جهانی را خلق کرد . مجموعه در نظر گرفته شده شامل نرم افزار حرفه ای در زمینه طراحی سازه های عمرانی و طراحی داخلی تشکیل شده است . نرم افزارهای ارائه شده مکمل یکدیگر می باشند به صورتی که میتوان از پایه یک ساختمان را طراحی کرد و تا طراحی داخلی و آرشیتکت ساختمان با گرافیک و کیفیت بالا توسط مجموعه Autodesk Building Design Suite Ultimate 2014 استفاده کرد .

نرم افزارهای مجموعه Autodesk Building Design Suite Ultimate 2014 شامل :

AutoCAD –
AutoCAD Architecture –
AutoCAD Raster Design –
AutoCAD MEP –
AutoCAD Structural Detailing –
Showcase –
Sketchbook Designer –
Autodesk ReCap –
3ds Max Design –
Navisworks Simulate –
Navisworks –
Manage –
Revit –
Inventor –
InfraWorks –
Robot Structural Analysis Professional –

– نرم افزار Autodesk Autocad Mep :

نرم افزاری Autocad Mep مناسب برای ترسیم نقشه های ساختمانی می باشد طراحی های انجام شده توسط این نرم افزار به صورت داینامیک می باشد و استفاده از ابزارهای تخصصی شماتیک ترسیم نقشه را با کیفیت بهتر و استاندارد همراه می کند .

 

 

– نرم افزار Autodesk 3d Max Design :

نرم افزار 3d Max Design برای طراحی مدل سازی سه بعدی ، انیمیشن به همراه موتور رندر قدرتمند استفاده میشود . تغییرات در نسخه 2014 را میتوان در نور پردازی اشاره داشت .

.

.

– نرم افزار Autodesk infraworks :

نرم افزار Autodesk infraworks مناسب برای طراحی زیر ساخت های شهری می باشد که مکمل این نرم افزار را میتوان تری دی مکس برای خروجی سه بعدی معرفی کرد .

.

.

– نرم افزار Autodesk Robot Structural Analysis Pro :

نرم افزار Autodesk infraworks مناسب برای تجزیه و تحلیل سازه های ساختمانی می باشد نرم افزار ارائه شد قابلیت سازگاری با Autodesk Revit را دارا می باشد .

.

.

– نرم افزار Autodesk Raster :

نرم افزار Autodesk Raster مناسب برای تغییرات بر روی نقشه های اسکن شده را توسط کاربر میدهد . نرم افزار قابلیت تبدیل تصاویر به وکتور را دارا می باشد و بر روی تمامی نرم افزار اتوکد به صورت خودکار نصب میشود .

.

.

– نرم افزار Autodesk Navisworks Manage :

نرم افزار Navisworks Manage مناسب برای شبیه سازی سازه ها می باشد . با استفاده از این نرم افزار میتوانید سازه های به صورت 5 بعدی را به نمایش بگذارید .

.

.

– نرم افزار AutoDesk Revit Architecture :

نرم افزار AutoDesk Revit Architecture مناسب برای ترسیم نقشه های ساختمانی می باشد . ترسیم نقشه به صورت پارمتریک انجام پذیر است .

.

.

– نرم افزار Autodesk SketchBook :

نرم افزار SketchBook در زمینه طراحی سازه ها  و ترسیم نقاشی دیجیتالی کاربرد دارد .

.

.

– نرم افزار Autodesk Showcase :

نرم افزار Showcase ساخته شده برای طراحی ایده های ذهنی به صورت سه بعدی از این نرم افزار برای طراحی مدل های اولیه و ماکت استفاده میکنند .

.

.

– نرم افزار Autodesk Navisworks Manage :

نرم افزار Navisworks Manage مدیریت بر قطعات سازه های مهندسی و نظارت بر پروژه های انجام شده توسط ابزارهای حرفه ای موجود در نرم افزار انجام پذیر می باشد .

.

.

– نرم افزار Autodesk AutoCAD :

نرم افزار ارائه شده برای طراحی دو بعدی و سه بعدی سازه های مهندسی به صورت حرفه ای می باشد .

.

.

– نرم افزار Autodesk Recap :

نرم افزار ارائه شده برای طراحی و ساخت انیمیشن های سه بعدی به همراه تنظیمات پیشرفته می باشد .

 

 

دانلود مجموعه نرم افزار Autodesk Building Design Suite Ultimate 2014 به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود