تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود مجموعه پروژه های آماده 3D Wedding for After Effect from Xiying

دانلود مجموعه پروژه های آماده 3D Wedding for After Effect from Xiying برای افترافکت نرم افزار افترافکت یکی از برترین و قدرتمندترین نرم افزار ویرایشگر فیلم می باشد که میتواند جلوه های زیبایی به تصاویر و فیلم ها اضافه کند . افترافکت یکی از ابزارهای پویانمایی دوبعدی و جلوه های سینمایی در کل جهان است که توانست انقلاب وسیعی در نگرش نسبت به پویانمایی و تلویزیون به وجود آورد . نرم افزار افتر افکت هماهنگی با نرم افزارهای Adobe Premiere , Adobe Photohop , Adobe Audition  دارد . از نرم افزار یاد شده در صنعت تشکیل تصاویر متحرک استفاده و تیتراژ فیلم ها و فیلم های ویدویی استفاده میکنند .

پروژه هایی میتوانید در نرم افزار افترافکت تشکیل دهید که مناسب با کارتان باشید و از آن در جلوه های ویژه همچنین صوت و افکت های تصویری استفاده کنید . پروژهای آماده ای وجود دارند که فقط آماده نصب شدن و کار کردن با آن ها می باشد . هم اکنون سایت دانلود فارسی مجموعه عظیم و قدرتمند 3D Wedding for After Effect from Xiying که مخصوص تدوین گرهایی فیلم عروسی می باشد مناسب است . پروژه ارائه شده از تصاویر با سایز 1200×800 و فرمت PNG و Psd می باشد که با حجم 74 گیگابایت توسط سایت دانلود فارسی ارائه می شود .

ویژگی پروژه افترافکت 3D Wedding for After Effect from Xiying :

– کیفیت بالا پروژه

– تصاویر با حجم 1200×800

– فرمت های Png , Psd

– مخصوص میکس فیلم های عروسی

– استفاده از جلوژه های ویژه

– ورژن افترافکت نسخه Cs4

این مجموعه که شامل 21 دی وی دی است را می توانید از فروشگاه دانلود فارسی خریدایر کرده و پس از دریافت آن درب منزل و یا محل کارتان ، وجه آن را به مامور پست پرداخت نمایید .

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
20 دی وی دی
80000 تومان
مجموعه پروژه های آماده عروسی برای After Effects
خرید
لینک دانلود