دانلود مجموعه پلاگین Camel Audio Alchemy میکس و مولتی افکت صوتی

این مجموعه شامل نرم افزار Camel Audio – Alchemy همراه با سری کاملی از پلاگین ها و سمپل های موجود می باشد

مجموعه پلاگین Camel Audio Alchemy 1.25 میکس و مولتی افکت صوتی تنها ابزار حرفه ای می باشد که به صورت جامع و کامل ارائه شده است . آپدیت پلاگین Camel Audio 1.25 که توسط شرکت Camel Audio منتشر شد با تغییرات بر روی سرعت CPU و پیشرفت فیلترهای صدا در پلاگین همراه شد . با استفاده از نرم افزار مرتبط میتوانید توسط دستگاه های آیفون و آیپاد تمامی پلاگین های مرتبط به این بخش را مدیریت کنید . مجموعه قدرتمند Camel Audio 1.25 با استفاده از 11 مجموعه پلاگین توسط شرکت Camel Audio ، پکیج حرفه ای را برای میکسر ها ارائه داده است . شرح مختصری از مجموعه پلاگین های صوتی Camel Audio Alchemy 1.2 :

پلاگین Camel Audio BigTone :

پلاگین Camel Audio BigTone مجموعه ای از صداهای گرم و مصنوعی می باشد که از نوار immaculately برنامه ریزی برای پخش استفاده میکند . پلاگین ارائه شده بیش از 100 مگابایت از افکت های صوتی تشکیل شده است .

.

پلاگین Camel Audio Biolabs Alchemy Labs :

 

پلاگین Camel Audio Biolabs Alchemy Labs ابزاری برای درج افکت های صوتی در زمینه ماشین آلات صنعتی ، تلفن های همراه ، بازی های کامپیوتری ، فایل های ویدئویی ارائه شده است .

.

پلاگین Camel Audio Cinematic :

پلاگین Camel Audio Cinematic برای کاربرانی که میخواهند برای فایل های ویدئویی صداهای مهیج و زیبا با کیفیت بالایی را طراحی کنند مناسب می باشد . از این پلاگین برای صداهای تخیلی و وحشتناک ، اکشن ، ماجراجویی ، علمی تخیلی ، وحشتناک استفاده میشود .

.

پلاگین Camel Audio Luftrum Ambient :

پلاگین Camel Audio Luftrum Ambient از مجموعه افکت های صوتی ارام و الهام بخش که با سازهای پیانو و گیتار نواخته شده استفاده میشود . این پلاگین از بیش از 127 مگابایت از صداهای دلنشین و زیبا تشکیل شده است .

.

پلاگین Camel Audio Planet Earth :

پلاگین Camel Audio Planet Earth مجموعه ای از صداهای موسیقی ، جلوه های صوتی ، پدها که توسط 19 طراح بزرگ شرکت Camel Audio ساخت و طراحی شده را میتوانید از سایت دانلود فارسی دریافت کنید .

.

پلاگین Camel Audio Junkie XL Future Oldskool :

پلاگین Camel Audio Junkie XL Future Oldskool از مجموعه صداهای دلهوره آور و استرس آور مانند زمین لرزه استفاده میشود .

.

پلاگین Camel Audio Electronic :

پلاگین Camel Audio Electronic که از 18 دسته صداهای مختلف و جذاب تشکیل شده است صداهای باس های مختلف و حلقه های warpable را به کاربر ارائه میدهد .

.

پلاگین Camel Audio Dance And Trance :

پلاگین Camel Audio Dance And Trance مجموعه از پلاگین های مخصوص دنس می باشد . با استفاده از این پلاگین میتوان جلوه های ویژه ای بر روی موسیقی اضافه کنید .

.

پلاگین Camel Audio Viral Outbreak :

پلاگین Camel Audio Viral Outbreak مجموعه ای از صداهای عجیب و غریب ، هواپیماها و … توسط پلاگین ارائه شده پشتیبانی میشود .

.

پلاگین Camel Audio Himalaya Pads :

پلاگین Camel Audio Himalaya Pads با استفاده از فیلترهای صدا کلاسیک میتواند تمامی پدهای موسیقی متفرقه و کاربردی را در این مجموعه از دانلود فارسی دریافت کنید .

.

تصاویری از پلاگین Camel Audio Alchemy 1.25 میکس و مولتی افکت صوتی :

Camel.Audio 1.25

Camel Audio Cinematic

Camel Audio BigTone

سایت مرتبط : Camel Audio

.

Camel.Audio.Alchemy.2.15.Download.ir
[KGVID width=”640″ height=”360″]http://dl3.download.ir/Download/2014/February/Movie/Clips/Camel.Audio.Alchemy.2.15.Download.ir.mp4[/KGVID]

سیستم عامل مورد نیاز :

Windows XP / Vista / Windows 7
2GHz CPU
1GB RAM
6GB HD Space
VST / RTAS 32-bit or 64-bit host

دانلود مجموعه پلاگین Camel Audio Alchemy میکس و مولتی افکت صوتی با کرک معتبر مناسب برای نسخه های 32 و 64 بیتی از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود