تبلیغات
کمپین شانس فیلیمو

شانس

شانس دوبار در خونه‌ت رو زده!

شش هفته، شش سفر به جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ و اشتراک رایگان فیلیمو

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود مجموعه ی کامل XTV Suite ابزارهای نرم افزاری

XTV Suite نام مجموعه ای است حرفه ای که به طور کامل درون خود نرم افزارهایی را جای داده که در ایستگاه های رادیویی استفاده می شود . این نرم افزار های تخصصی عبارت اند از برنامه های ضبط ویدئویی، تریمینگ، برنامه ریزی تا پلی اوت و . . . که به صورت کاملا اتوماتیک مدیریت می شود . این نرم افزار برای ایستگاه های ماهواره ای ، کابل تی وی ، اتاق های خبری ، وب تی وی ها ، س سی تی وی ، کانال های تلوزیونی هتل ها و موزه ها و . . . استفاده می شود.

از قابلیت های این نرم افزار می توان به مدیریت ضبط برنامه ها و پلی اوت ها به صورت کاملا اتوماتیک اشاره کرد . فرمت های HD-SD از پلی اوت را به راحتی ساپورت می کند و قابلیت تنظیم چندین کانال را بر روی خود دارا می باشد . مدیریت زیرنویس و کنترل چهار کانال صوتی به انضمام مدیریت لیست پخش و . . . تنها گوشه کوچکی از این نرم افزار فوق تخصصی می باشد که قیمت بسیاری نیز دارد . اما شما هم اکنون می توانید این نرم افزار را از سایت دانلود فارسی به صورت رایگان دریافت نمایید .

تصویری از محیط نرم افزار XTV Suite

دانلود مجموعه ی کامل XTV Suite ابزارهای نرم افزاری

 

دانلود مجموعه ی کامل XTV Suite ابزارهای نرم افزاری با لینک مستقیم از دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود