تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود مجموعه 10 بازی برتر TOP 10 iOS Games of The Week هفته

مجموعه 10 بازی برتر ios این هفته برای استفاده شما بر روی سایت قرار گرفت .

1945 -ACE FIGHTER II – 10

ماموریت شما مشخص است . شکست همه جنگجویان دشمن قبل از اینکه شما را از بین ببرند . شما می توانید با سریعترین جنگنده های ارتش که به شما داده می شود به ماموریت بروید .استفاده از هواپیماهای بمب افکن عظیم ، هلیکوپتر ، هواپیماهای سریع جنگی ، و تانک هایی که به  موشک انداز مجهز شده از دیگر امکانات این بازی است . در هر ماموریت ششما با دشمنان جدیدی روبرو می شوید که همگی در تلاش برای عبور از خطوط دشمن و حفظ کشور خود هستند .

Infect Them All 2 : Zombies – 9

اگر شما علاقمند به بازی های زامبی هستید و به فکر کشتار انسان بدون فکر هستید ، این بازی برای شما کاملا مناسب است . در این بازی قابلیت های جدیدی قرار گرفته . 8 حرکت ویژه هنگام راه رفتن ، بیش از 40 توع دشمن ،  100 مرحله ، ماموریت های ویژه و … از ویژگی های این بازی می باشد .

Astro Shark – 8

شما به عنوان یک کوسه در فضایی باز بین ستارگان قرار دارید که بدنبال نجات معشوقه خود در لایکا می باشد . این بازی اعتیادآور را به شما که دنبال بازیهای سرعتی است پیشنهاد می کنیم .

Outland Games – 7

اگر بازی مبارزه دوشنبه شب ( Monday Night Combat ) را بازی کرده باشید احتیاج به بازی دارید که جای آن را برای شما بگیرد . در این بازی شما داوطلب سفر به اوتلندر ( Outlands ) می شوید و از طریق مکان های عجیب و غریب ، از کنار روبات های مرگبار با پرش و حرکات آکروباتیک راه خود را طی می کنید . احتمال زنده ماندن شما خیلی کم است ولی ممکن است در آخر آزادی خود را برنده شوید . این بازی با کیفیت HD عرضه شده .

Fury of the Gods – 6

زمانی فرا می رسد که پیروان وفادار شما با انکار ایمان و خراب کردن معابد خود بر علیه شما شورش می کنند . شما باید با استفاده از یک انگشت خود کافران را شککست دهید . از ویژگی های این بازی می توان به دفاع در برج مقیاس خدایی 360 درجه 3d اشاره کرد .

Journey to Hell – 5

سفر به دوزخ در جهلن رو به تباهی که در آن تمام شیاطین خود را برای خوردن گوشت انسان آماده شده اند . شما در این سرباز سازمان مخفی به نام سپر مقدس می باشید که از زمان بسیار قدیم در تلاش برای حفظ تعادل بین نیروهای خیر و شر می باشد . از ویژگی های این بازی می توان به موسیقی های بسیار زیبا و مرتبط با بازی ، 30 اسلحه مختلف از جمله مسلسل و تپانچه های مقدس و کیفیت بسیار خوب 3D نام برد .

Mini Ninjas – 4

کوچکترین قهرمانان در بزرگترین مبارزات و خطرات . بر اساس ارزش های نینجا ، گرافی بالا و سرعت بازی شما را در یک سفر حماسی و هیجان انگیز و سرگرم کننده ، عاری از خشونت منزجر کننده  قرار می دهد . در طول مسیر دوستان نینجای خود را باید از اسارت نجات دهید و با کمک آنها به جنگ سامورایی خطرناک بروید .

METAL SLUG X – 3

اولین بازی متل اسلوگ در سال 1999 به سبک ارکید روانه بازار شد . در این بازی شما با سلاح های جدید دشمنانتان را از بین ببرید . شما در این بازی می توانید مراحلی را که می خواهید بازی کنید انتخاب کنید . این بازی قابلیت مولتی پلیر از طریق بلوتوث را دارد .

Sonic Dash – 2

بازی سونیک دش در محیط  3D  ساخته شده و شما باید از برخورد با موانع اجتناب بورزید و سکه ها را در طوی مسیر جمع آوری کنید . در این بازی می توانید شخصیت بازی را تغییر دهید . این بازی سریع و دیوانه وار با کیفیتی بی نظیر برای آیفون ، آی پاد تاچ ، آی پد و آی پد مینی عرضه شده است .

Temple Run: Oz – 1

با تلاش مشترک بین استودیو ایمانجی و دیزنی نسخه جدید این بازی عرضه شد . شما در این بازی به دویدن ، پریدن و حرکات نمایشی دعوت می شوید . این بازی نسبت به نسخه های قبلی از سرعت قابل قبول تری برخوردار می باشد . از ویژگی های این بازی می توان به محیطی خیره کننده با الهام از فیلمها ، پرواز با بالون درهوا ، کشف نقاط مختلف در بازی و آزمون رفلکس شما نام برود .

 

لینک دانلود