تبلیغات
تبلیغات

دانلود مجموعه 10 بازی برتر TOP 10 iOS Games of The Week هفته

مجموعه 10 بازی برتر ios این هفته برای استفاده شما بر روی سایت قرار گرفت .

1945 -ACE FIGHTER II – 10

ماموریت شما مشخص است . شکست همه جنگجویان دشمن قبل از اینکه شما را از بین ببرند . شما می توانید با سریعترین جنگنده های ارتش که به شما داده می شود به ماموریت بروید .استفاده از هواپیماهای بمب افکن عظیم ، هلیکوپتر ، هواپیماهای سریع جنگی ، و تانک هایی که به  موشک انداز مجهز شده از دیگر امکانات این بازی است . در هر ماموریت ششما با دشمنان جدیدی روبرو می شوید که همگی در تلاش برای عبور از خطوط دشمن و حفظ کشور خود هستند .

Infect Them All 2 : Zombies – 9

اگر شما علاقمند به بازی های زامبی هستید و به فکر کشتار انسان بدون فکر هستید ، این بازی برای شما کاملا مناسب است . در این بازی قابلیت های جدیدی قرار گرفته . 8 حرکت ویژه هنگام راه رفتن ، بیش از 40 توع دشمن ،  100 مرحله ، ماموریت های ویژه و … از ویژگی های این بازی می باشد .

Astro Shark – 8

شما به عنوان یک کوسه در فضایی باز بین ستارگان قرار دارید که بدنبال نجات معشوقه خود در لایکا می باشد . این بازی اعتیادآور را به شما که دنبال بازیهای سرعتی است پیشنهاد می کنیم .

Outland Games – 7

اگر بازی مبارزه دوشنبه شب ( Monday Night Combat ) را بازی کرده باشید احتیاج به بازی دارید که جای آن را برای شما بگیرد . در این بازی شما داوطلب سفر به اوتلندر ( Outlands ) می شوید و از طریق مکان های عجیب و غریب ، از کنار روبات های مرگبار با پرش و حرکات آکروباتیک راه خود را طی می کنید . احتمال زنده ماندن شما خیلی کم است ولی ممکن است در آخر آزادی خود را برنده شوید . این بازی با کیفیت HD عرضه شده .

Fury of the Gods – 6

زمانی فرا می رسد که پیروان وفادار شما با انکار ایمان و خراب کردن معابد خود بر علیه شما شورش می کنند . شما باید با استفاده از یک انگشت خود کافران را شککست دهید . از ویژگی های این بازی می توان به دفاع در برج مقیاس خدایی 360 درجه 3d اشاره کرد .

Journey to Hell – 5

سفر به دوزخ در جهلن رو به تباهی که در آن تمام شیاطین خود را برای خوردن گوشت انسان آماده شده اند . شما در این سرباز سازمان مخفی به نام سپر مقدس می باشید که از زمان بسیار قدیم در تلاش برای حفظ تعادل بین نیروهای خیر و شر می باشد . از ویژگی های این بازی می توان به موسیقی های بسیار زیبا و مرتبط با بازی ، 30 اسلحه مختلف از جمله مسلسل و تپانچه های مقدس و کیفیت بسیار خوب 3D نام برد .

Mini Ninjas – 4

کوچکترین قهرمانان در بزرگترین مبارزات و خطرات . بر اساس ارزش های نینجا ، گرافی بالا و سرعت بازی شما را در یک سفر حماسی و هیجان انگیز و سرگرم کننده ، عاری از خشونت منزجر کننده  قرار می دهد . در طول مسیر دوستان نینجای خود را باید از اسارت نجات دهید و با کمک آنها به جنگ سامورایی خطرناک بروید .

METAL SLUG X – 3

اولین بازی متل اسلوگ در سال 1999 به سبک ارکید روانه بازار شد . در این بازی شما با سلاح های جدید دشمنانتان را از بین ببرید . شما در این بازی می توانید مراحلی را که می خواهید بازی کنید انتخاب کنید . این بازی قابلیت مولتی پلیر از طریق بلوتوث را دارد .

Sonic Dash – 2

بازی سونیک دش در محیط  3D  ساخته شده و شما باید از برخورد با موانع اجتناب بورزید و سکه ها را در طوی مسیر جمع آوری کنید . در این بازی می توانید شخصیت بازی را تغییر دهید . این بازی سریع و دیوانه وار با کیفیتی بی نظیر برای آیفون ، آی پاد تاچ ، آی پد و آی پد مینی عرضه شده است .

Temple Run: Oz – 1

با تلاش مشترک بین استودیو ایمانجی و دیزنی نسخه جدید این بازی عرضه شد . شما در این بازی به دویدن ، پریدن و حرکات نمایشی دعوت می شوید . این بازی نسبت به نسخه های قبلی از سرعت قابل قبول تری برخوردار می باشد . از ویژگی های این بازی می توان به محیطی خیره کننده با الهام از فیلمها ، پرواز با بالون درهوا ، کشف نقاط مختلف در بازی و آزمون رفلکس شما نام برود .

 

لینک دانلود