تبلیغات
تبلیغات

دانلود مجموعه Evermotion Archinteriors Vol 11 – 15

دانلود مجموعه Evermotion Archinteriors Vol 11 – 15 ادامه فصل قبل از همین مجموعه می باشد که در مورد مباحث گرافیکی و مدل های سه بعدی آماده بود . در این فصل به پنچ بخش بعدی این مجموعه می پردازیم . در فصل  یازدهم می خواهیم به 10 صحنه تجسم دیگر  shadered که قابل نمایش است بپردازیم تا اطلاعات بیشتری را درباره دکوراسیون داخلی و مدل های سه بعدی این مجموعه به دست بیاوریم . در فصل یازدهم همه صحنه ها تنها برای V-ray 1.5 با 3ds مکس 8 آماده شده است . و مشخصات سیستم توصیه شده برای این بخش و این مجموعه : پردازنده Intel Core Duo با 4GB رم، و سیستم های 64bit می باشد .

 ‫‏‫‫دانلود مجموعه Evermotion Archinteriors Vol 11 - 15

در فصل یازدهم ، دوازدهم ،سیزدهم،چهاردهم و پانزدهم هم در مورد این ده صحنه تجسم shadered می پردازیم تا اطلاعات بیشتری را در این باره بدست بیاورید ، زیرا این ده صحنه از مهمترین بخش های این مجموعه است . 

 ‫‏‫‫دانلود مجموعه Evermotion Archinteriors Vol 11 - 15

ما در این فصل هم مانند فصل قبل فقط به شناسایی دکوراسیون ها ، مدل های سه بعدی آماده می پردازیم تا بتوانیم ایده هایی را خلق کنیم که مورد رضایت شما قرار بگیرد .ما با شنیدن کلمه دکوراسیون اولین فکری که به ذهنمان می رسد مبلمان و میز و صندلی است . اما این ها در ظاهر کار می باشد زیرا ابتدا باید زیر سازی انجام شود و بعد ظاهر سازی ها انجام گیرد . دکوراسیون نقش بسیار مهمی در زیبایی خانه ، محل کار و هر جای دیگری می تواند داشته باشد . مدل های سه بعدی به شما کمک می کند تا نمای خانه خود را قبل از دکوراسیون شدن ببینید تا بتوانید تصمیم بهتری را در مورد خانه خود و زیبایی و شکیل بودن آن بگیرید . در چند سال گذشته که این مجموعه ها هنوز آماده نبود ، مردم دکوراسیون خود را انتخاب می کردند ولی بعد از اینکه تمام می شد از دکوراسیونی که کردند پشیمان می شدند و یا بعد از چند وقت دل آن ها را می زد . اما اکنون شما با این مجموعه می توانید به راحتی بهترین مدل دکوراسیون را برای خانه خود انتخاب کنید و این اطمینان را داشته باشید که هیچگاه از مدل آن خسته نمی شوید .

Evermotion Archinteriors Vol 11 – 15

لینک دانلود