تبلیغات
تبلیغات

دانلود مستند سریالی Apocalypse World War 1

مستند سریالی Apocalypse World War 1 ، داستان برخی از اتفاقات جنگ جهانی اول می باشد که در آن سال ها رخ داده و برخی از این اتفاقات هنوز بصورت یک راز باقی مانده است . در این مستند سریالی که توسط National Geographic تهیه و منتشر شده است تهیه کنندگان در تلاش هستند تا با روایت این داستان ها به برخی از این ابهامات خاتمه دهد . مستند سریالی Apocalypse World War 1 شما را به آن دوران پر مخاطره و سیاه می برد و نشان می دهد که قدرت طلبی دولت ها چه به سر مردم آورد ، شرایط سختی که در آن زمان ها حاکم بود از کم بود غذا گرفته تا نداشتن سرپناه برای مردم در سردترین روز های سال ، باعث مرگ هزاران نفر از غیره نظامیان شد و تبعات این ویرانگری ارتش ها ، تا سال ها بعد ادامه داشت و این شرایط سختی تنها بر روی مردم عادی فشار می آورد . این مستند سریالی دیدنی سعی بر آن دارد تا گوشه ای از سختی ها و مشکلات و اتفاقات را با نشان دادن فیلم های آن زمان به ببیندگان نشان دهد ، قسمت های این مستند با نام های :

قسمت 1 – Fury :
در اکتبر سال 1914 ، سریازان آلمانی در حال نزدیک شدن به پاریس بودند و یک پیروزی قریب الوقوع در راه بود که ناگهان این شور و شوق به ترس تبدیل گشت .

قسمت 2 – Fear :
در سال 1914 ، فرانسه و انگلیس از مستعمرات خود مانند جمله استرالیا و نیوزلند کمک گرفتند ، در این جنگ خونریزی در مقیاس گسترده می باشد و اجتناب از آن به نظر امکان ناپذیر خواهد بود .

قسمت 3 – Hell :
در سپتامبر سال 1915 ، میلیون ها نفر از مردان در یک جنگ عظیم گرفتار شدند که از ترانشه در فرانسه تا رشته کوه های آلپ ایتالیا ادامه دارد و تمام اروپا را به آتش کشیده است و این جنگ به جنگ های صنعتی و شیمیایی تبدیل شده است .

قسمت 4 – Rage :
در ماه ژوئن 1917 ، سربازان نقطه شکستن رسیدند و خواستار پایان دادن به این جنگ بی ثمر و خانمان سوز بودند تا بتوانند دوباره به خانه و پیش خانواده خود برگردند .

قسمت 5 – Deliverance :
در جولای سال 1918 ، بیش از یک میلیون سرباز آمریکایی در خاک اروپا وجود بودند و حملات آلمان بزرگ هر لحظه بیشتر می شد و پیروزی بظاهر قطعی هست .

تصاویری از مستند سریالی Apocalypse World War 1

Apocalypse.World.War.www.Download.ir

مشخصات دیگر این مستند سریالی :

– ژانر : مستند

– شرکت سازنده : National Geographic

– سال تولید : 2014

– زبان مستند : انگلیسی

– مدت زمان هر قسمت : 52 دقیقه

– کیفیت نمایش : 480p

– فرمت پخش : mp4

– زیرنویس فارسی : ندارد

دانلود مستند سریالی Apocalypse World War 1 بصورت رایگان و لینک مستقیم از دانلود فارسی

لینک دانلود