تبلیغات
تبلیغات

دانلود مستند سریالی BBC Inside the Factory همراه با زیرنویس

مستند Inside the Factory یکی از جذاب ترین عناوینی است که به بررسی نحوه تولید مواد غذایی، ابزار های راحتی و … می پردازد. این برتری بدون شک به دلیل تازه و جدید بودن این مستند و محصولاتی است که در آن بررسی می شوند. مواد غذایی نظیر بیسکوییت، چای کیسه ای، شیر، سرلاک و … و نیز لوازمی نظیر کفش و لوازم کریسمس از عناوینی است که در آن مجموعه به بررسی آنها خواهیم پرداخت. در زیر به بررسی مختصری از هر قسمت می پردازیم.

شبکه BBC سال های بسیار زیادی است که در قسمت های مختلف زندگی انسان ها به ساخت مستند های بسیار خوبی می پردازد. فضا، طبیعت، کارخانه ها، مواد غذایی، مسائل اجتماعی، مستند های 3 بعدی و … از جمله زمینه هایی است که این شبکه به آنها توجه بسزایی دارد. همچنین این مستند ها به دلیل نزدیکی با زندگی امروزی ما حس بسیار خوبی را به ما منتقل می کنند و یا با توضیح قضایای تاریخی و یا مسئل مربوط به آینده سعی دارند تا لحظات نابی را برای ما فراهم کنند. یکی از این مستند های بسیار جذاب بدون شک Inside the Factory است که توسط Voltage TV برای BBC تولید شده است و همچنان نیز روند تولید آن ادامه دارد چرا که با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است. در هر قسمت از این مستند به بررسی نحوه ساخت یک وسیله و یا مواد خوراکی یا صنعتی مختلف پرداخته می شود که هر کدام در زندگی روزمره ما نقش اساسی بازی می کنند. مجری های این مستند سریالی Gregg Wallace و Cherry Healey هستند و در مواقع مختلف یک تاریخدان بسیار عالی به نام Ruth Goodman نیز به کمک آنها خواهد آمد و تاریخچه محصول مورد نظر را از ابتدای آشنایی ما با آن محصول بیان خواهد کرد.

قسمت اول – Bread: در این قسمت مجریان برنامه به بررسی یک حقیقت باورتکردنی و نحوه تولید بیش از 1.5 میلیون نان در هفه در یکی از شرکت های بسیار معروف بریتانیا می پردازند. بررسی ابزارها و ماشین های مختلف از جمله مسائلی است که در این قسمت به آن پرداخته می شود.

قسمت دوم – Chocolate: در ادامه، این دو مجری به بررسی یکی از کارخانه های بسیار بزرگ شکلات سازی در York می پردازند و نحوه تولید بیش از 7 میلیون قالب شکلات در روز را بررسی می کنند. این بررسی از ریشه و به واقعیت از نحوه تولید شکلات از دانه های مختلف است.

قسمت سوم – Milk: این قسمت آخرین سفر این دو مجری در فصل اول است که به بررسی نحوه تولید و بسته بندی شیر در 24 ساعت می پردازد. بدون شک پی بردن به نحوه تولید بیش از 2000 لیتر در دقیقه می تواند بسیار جذاب باشد.

 
نام: Inside the Factory
تاریخ انتشار: 2015
کیفیت: 720p HDTV
زیرنویس: انگلیسی
زبان: انگليسی
ژانر: مستند
محصول کشور: انگلیس
فرمت فایل: Mp4
لینک دانلود