تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود مستند سریالی BBC Inside the Factory طرز ساخت مواد مختلف (فصل 1 کامل) + زیرنویس

شبکه BBC سال های بسیار زیادی است که در قسمت های مختلف زندگی انسان ها به ساخت مستند های بسیار خوبی می پردازد. فضا، طبیعت، کارخانه ها، مواد غذایی، مسائل اجتماعی، مستند های 3 بعدی و … از جمله زمینه هایی است که این شبکه به آنها توجه بسزایی دارد. همچنین این مستند ها به دلیل نزدیکی با زندگی امروزی ما حس بسیار خوبی را به ما منتقل می کنند و یا با توضیح قضایای تاریخی و یا مسئل مربوط به آینده سعی دارند تا لحظات نابی را برای ما فراهم کنند. یکی از این مستند های بسیار جذاب بدون شک Inside the Factory است که توسط Voltage TV برای BBC تولید شده است و همچنان نیز روند تولید آن ادامه دارد چرا که با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است. در هر قسمت از این مستند به بررسی نحوه ساخت یک وسیله و یا مواد خوراکی یا صنعتی مختلف پرداخته می شود که هر کدام در زندگی روزمره ما نقش اساسی بازی می کنند. مجری های این مستند سریالی Gregg Wallace و Cherry Healey هستند و در مواقع مختلف یک تاریخدان بسیار عالی به نام Ruth Goodman نیز به کمک آنها خواهد آمد و تاریخچه محصول مورد نظر را از ابتدای آشنایی ما با آن محصول بیان خواهد کرد.

سایر توضیحات: مستند سریالی Inside the Factory یکی از جذاب ترین عناوینی است که به بررسی نحوه تولید مواد غذایی، ابزار های راحتی و … می پردازد. این برتری بدون شک به دلیل تازه و جدید بودن این مستند و محصولاتی است که در آن بررسی می شوند. مواد غذایی نظیر بیسکوییت، چای کیسه ای، شیر، سرلاک و … و نیز لوازمی نظیر کفش و لوازم کریسمس از عناوینی است که در آن مجموعه به بررسی آنها خواهیم پرداخت. در زیر به بررسی مختصری از هر قسمت می پردازیم.

فصل 1 : How Our Favourite Foods are Made

Inside the Factory center1

قسمت اول – Bread: در این قسمت مجریان برنامه به بررسی یک حقیقت باورتکردنی و نحوه تولید بیش از 1.5 میلیون نان در هفه در یکی از شرکت های بسیار معروف بریتانیا می پردازند. بررسی ابزارها و ماشین های مختلف از جمله مسائلی است که در این قسمت به آن پرداخته می شود.

Inside the Factory center1

قسمت دوم – Chocolate: در ادامه، این دو مجری به بررسی یکی از کارخانه های بسیار بزرگ شکلات سازی در York می پردازند و نحوه تولید بیش از 7 میلیون قالب شکلات در روز را بررسی می کنند. این بررسی از ریشه و به واقعیت از نحوه تولید شکلات از دانه های مختلف است.

Inside the Factory center2

قسمت سوم – Milk: این قسمت آخرین سفر این دو مجری در فصل اول است که به بررسی نحوه تولید و بسته بندی شیر در 24 ساعت می پردازد. بدون شک پی بردن به نحوه تولید بیش از 2000 لیتر در دقیقه می تواند بسیار جذاب باشد.

Inside the Factory center3


مشخصات مستند سریالی Inside the Factory :

– ژانر : مستند

– تاریخ انتشار : 2015 – …

– محصول کشور : انگلیس

– زبان : انگلیسی

– کیفیت نمایش : 720p HDTV

– فرمت فایل : Mp4

– زیر نویس فارسی : ندارد

– زیر نویس انگلیسی: دارد

– لینک IMDB

– تعداد فصل : 3

BBC Inside the Factory

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود