تبلیغات
تبلیغات

دانلود مستند سریالی Blue Planet II 2017-2018 با زیرنویس فارسی

1نزدیک به یک نسل پس از تحسین مستند سیاره آبی منتشر شد، دیوید اتنبرو را برمی گرداند به روایت این پیشگامانه عاقبت / راه اندازی مجدد. سیاره سیاره بیشتر به نفوذ بشریت در اقیانوس ها از طریق آلودگی جهانی و تغییرات اقلیمی بیشتر توجه می کند. این مجموعه شامل انواع مختلفی از بخش های انقلابی است که هرگز در یک مستند ویدئویی دیده نمی شود، از جمله: ساقه دریایی که خرچنگ ها را هیپنوتیزم می کند تا آنها را بی احتیاط کند، غول پیکر است که از آب پرش می کند تا پرنده های کم پرواز پرواز کند و خرچنگ هایی که کشف شده. مستند وعده مقدمه به “موجودات فراتر از تصور ما است.” برای مثال، ده پا broadclub است. وقتی ده پا نیاز به زانو در آوردن یک خرچنگ برای غذا خوردن دارد، رنگدانه های آن می لرزد هیپنوتیزم، به بهت زده شکار خود را می بلعد. موجودات فراتر از تصور، مانند این، غنی سازی تخیل که مواجه می شوند. لحظات روحانی و معنوی هستند و “سیاره آبی” II آنها را به حماسه ای می اندازد که با مارهای دریا، جانوران چندگانه، گله های پروتئین، anemon های فتوژنیک، افسانه های جنگل های زایشی و کوهنوردان نامیده می شود. Blue Planet II یک سریال مستند طبیعت بریتانیا در سال 2017 در زمینه زندگی دریایی تولید شده توسط واحد تاریخ طبیعی BBC است. همانند سلف خود، Planet The Blue (2001)، توسط طبیعت گرای Sir David Attenborough روایت شده و ارائه شده است، در حالی که نمره اصلی موسیقی توسط Hans Zimmer ساخته شده است.این مجموعه در تاریخ 29 اکتوبر 2017 عرضه شد و همزمان در BBC One، BBC One HD و BBC Earth به نمایش گذاشته شد و اولین سری تاریخ های طبیعی بود که در همان روز در انگلستان، مناطق شمال اروپا، اروپا و آسیا پخش شد.در ایالات متحده، این سری در شنبه، 20 ژانویه 2018، در ساعت 9 بعد از ظهر به عنوان بخشی از یک شبکۀ پنج شبکه در بی بی سی آمریکا، AMC، IFC، Sundance و WE TV عرضه شد. قسمت های بعدی پخش شده در شنبه های پی در پی بر روی BBC America.

Blue Planet II

برنده جایزه از جشنواره های :Bafta TV Craft 2018International Film Music Critics Award (IFMCA) 2017National Television Awards, UK 2018Television and Radio Industries Club Awards 2017Broadcasting Press Guild Awards 2018

کارگردان : —-

نویسنده : Hans Zimmer,David Fleming,Jacob Shea

ستارگان : David Attenborough, Peter Drost, Roger Munns

محصول کمپانی : BBC Natural History Unit (NHU), BBC Studios

ساخت کشور : UK

+ زبان : English

ژانر : Nature documentary

تاریخ انتشار :  20/ January /2018

تعداد فصل و قسمت : 1 فصل و 7 قسمت

زیرنویس : فارسی

نمرات : IMDb 9.3/10

Nearly a generation after the acclaimed Blue Planet documentary was released, David Attenborough returns to narrate this groundbreaking sequel/reboot. Blue Planet ll focuses more heavily on mankind’s influence on the world’s oceans through both global pollution and climate change. This series features a variety of revolutionary segments never before seen in a video documentary, including: cuttlefish that hypnotize crabs to stun them, giant trevally that leap out of the water to catch low flying birds, and newly discovered dancing yeti crabs.

لینک دانلود