تبلیغات
تبلیغات

دانلود مستند سریالی مارس MARS – National Geographic

سفری جذاب به مریخ در سال 2033 را تجربه کنید . این مقطع آینده علم است و آنچه که در این مستند مشاهده می کنیم بسیار آشنا به نظر می رسد . در قسمت اول مستند مریخ ما شاهد وقایعی هستیم که در سال 2033 ساخته شده و در مورد پیشگامان جنبش مریخ می باشد . در ادامه ما مصاحبه هایی با Elon Musk و افراد دیگر را مشاهده می کنیم که در مورد برنامه فضایی X صحبت می کنند . گرچه پایه ی این مستند فقط یک تئوری می باشد و به عمل نرسیده است ولی می تواند پرچم دار بسیاری از حقایق بر روی مریخ باشد . جدیدترین مینی سریال National Geographic به نام مریخ اصلا شبیه به بسیاری از فیلم ها و یا سریال های تخیلی نمی باشد . به جای آن ما بیشتر شاهد آینده ی علم در این مستند هستیم و اینکه چه میزان علم و تکنولوژی در آینده ی نزدیک به کار خواهد آمد .

دانلود مستند سریالی Mars

سایر توضیحات : Ben Young Mason و Justin Wilkes دو تن از نویسندگان مطرح با همکاری یکدیگر توانسته اند عنوانی خارق العاده را بسازند . میسون که پیشتر از او مستند For All Mankind را شاهد بودیم در کنار ویکس که خالق آثاری چون Stan Against Evil و Hamilton’s America در کارنامه ی هنری خود می باشد از تجربه ی خود برای ساخت مستند جذاب و علمی مریخ استفاده کردند . از بازیگرانی که در این مستند به ایفای نقش پرداختند می توان به Jihae , Alberto Ammann و Clémentine Poidatz اشاره کرد .

دانلود مستند سریالی Mars

– مشخصات مستند سریالی Mars :
– ژانر : مستند – ماجرایی – علمی تخیلی– کارگردان : Ben Young Mason , Justin Wilkes– استودیوی سازنده : Imagine Entertainment– محصول کشور : آمریکا– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان هر قسمت  : 1 ساعت– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 1080p HDTV– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : دارد– زیرنویس انگلیسی : دارد– سایت مرتبط : IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Mars

لینک دانلود