تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود مستند سریالی PBS How We Got to Now

مستند سریالی PBS How We Got to Now ، چگونه به این درجه از پیشرفت رسیده ایم مستند سریالی 6 قسمتی زیبا و دیدنی می باشد که توسط شبکه PBS تهیه و نتشر گردیده است . در این مستند سریالی شما با مهندسی سازه هایی آشنا می شوید که در زمان قبل از عصر تکنولوژی توسط انسانهایی ناشناخته طراحی و ساخته شده است . Steven Johnson ، راوی مستند سریالی PBS How We Got to Now ، به همراه تیم خود و کمک گرفتن از متخصصین شما را با چگونگی مهندسی این سازه ها ، عواقب و مزیت های آنها ، آشنا می سازد و نشان میدهد که چگونه بدون وجود تکنولوژی های امروزه ساخته شده اند . اسن مجموعه شامل قسمت های Clean ، Time ، Glass ، Light ، Cold و Sound می باشد که در هر قسمت به بررسی یکی از این آثار خواهند پرداخت .

توضیحاتی درباره ی هر قسمت :

قسمت اول Clean :
در 150 سال گذشته بیشترین کشته ها بعد از آمار جنگ به مصرف آب کثیف و آلوده بر میگردد که در این قسمت استیون و تیم همراه وی به بررسی چگونگی ساخت اولین سیستم فاضلاب خواهند پرداخت و اینکه این سیستم چه تاثیری در این رود تا کنون گذاشته است .

قسمت دوم Time :
به بررسی چگونگی کنترل زمان در کنترل تجهیزات هوایی ، دریایی و زمینی خواهند پرداخت و نشان میدهند که ایده چگونه و توسط چه کسی به ذهن بشر رسید .

قسمت سوم Glass :
شیشه و آینه که قدمتی چندصد ساله دارند در علم امروز کارایی بسیاری دارند . استیون در تلاش است تا کاربرد های آنها و سازنده ی اولیه آن را به شما بشناساند .

قسمت چهارم Light :
این قسمت به بررسی چگونگی ورود بشر از تاریکی به نور می باشد با اختراع لامپ توسط ادیسون ، کشف تصادفی نور نئون توسط دانشمند فرانسوی که منجر به یک انقلاب عظیم در صنعت تبلیغات شد و موارد بسیار دیگر در این زمینه خواهند پرداخت .

قسمت پنجم Cold :
انسان در طی 200 سال اخیر آخوخته که چگونه از یخ و سرما در مواردی همچون نگهداری مواد غذایی استفاده نماید . حال شما با بزرگترین افرادی که در این صنعت مشغول هستند واینکه چه کسی برای اولین بار از این روش ها استفاده نموده آشنا خواهید شد .

قسمت ششم Sound :
استیون در این قسمت به شما اولینعلاقه انسان به ضبط صدا را که در 3000 یال قبل بوده نشان خواهد داد واینکه چگونه رادیو اختراع شده ، وی همچنین در مورد امواج صوتی برای شما صحبت خواهد نمود .

تصاویری از دانلود مستند سریالی PBS How We Got to Now

PBS.How.We.Got.to.Now.www.Download.ir.jpg

مشخصات دیگر مستند سریالی :

– ژانر : مستند سریالی

– شرکت سازنده : Nutopia – PBS

– ارائه شده توسط : Steven Johnson

– محصول کشور : انگلستان

– زبان فیلم : انگلیسی

– مدت زمان هرقسمت : 60 دقیقه

– تعداد فصل : 1

– تعداد قسمت : 6

– کیفیت نمایش : 720p

– فرمت فایل : mp4

– زیرنویس فارسی : بزودی

 

دانلود مستند سریالی PBS How We Got to Now با لینک مستقیم از دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود