تبلیغات
تبلیغات

دانلود مستند Planet Earth II 2016 بصورت کامل با زیرنویس فارسی

Planet Earth II 2016 یک فیلم مستند طبیعی می باشد که در سال 2016 توسط کمپانی انگلیسی BBC تولید شده است . این فیلم مستند ادامه ای مستقیم بر مستند بسیار موفق Planet Earth می باشد که در سال 2006 توسط کمپانی مذکور تولید شده و موفق به کسب بیش از صدها جایزه شده است . سری جدید این مستند نیز مانند سری قبلی با همکاری طبیعت شناس و استاد دانشگاه کمبریج Sir David Frederick Attenborough ساخته شده است و همچنین ساخت موسیقی این عنوان برعهده آهنگ ساز بزرگ و مطرح جهان Hans Zimmer بوده است که بیش از این نمونه کار او را در فیلم هایی مانند The Dark Knight شنیده بودیم . پس از موفقیت های بی نظیر مستند Planet Earth که باعث شده در لیست 250 سریال برتر تاریخ به رتبه دوم دست پیدا کند ، بسیاری عقیده داشتند که مستندی با این سطح از کیفیت تولید باید دنباله داشته باشد ، در همین راستا در تاریخ 9 اکتبر 2016 اولین تریلر این مستند توسط شبکه BBC پخش شد ، جالب است بدانید که مستند Planet Earth II اولین سریال تلویزیونی می باشد که با کیفیت 4K فیلمبرداری و پخش خواهد شد ، که این امر خود نشان دهنده وسواس بسیار بالای سازندگان برای ارائه محصولی در حد و اندازه نام Planet Earth می باشد .

دانلود مستند سریالی Planet Earth II 2016

سایر توضیحات : سری جدید این مستند برای اولین بار در سال 2013 با نام One Planet معرفی شد و اعلام شد که دنباله ای بر سری Planet Earth خواهد بود اما در ادامه نام مستند به Planet Earth II تغییر پیدا کرد . مستند Planet Earth که در سال 2006 پخش شد اولین مستند طبیعی بود که با کیفیت HD فیلمبرداری شد در همین راستا مستند Planet Earth II نیز اولین سریال تلویزیونی می باشد که با کیفیت 4K فیلمبرداری شده است . در سال های اخیر مستند های طبیعی بسیاری در رابطه با کره زمین ساخته شده اند اما هیچ کدام از این مستند ها به سطح کیفی Planet Earth نرسیده اند . این سری با نشان دادن نقاطی از کره زمین که تاکنون در هیچ فیلم مستند دیگری دیده نشده است باعث شد بسیاری از مردم جهان که حتی علاقه ای به فیلم مستند ندارند نیز به تماشای این مستند بسیار زیبا بنشینند . قسمت اول مستند Planet Earth II با بیش از 12 میلیون بیننده یکی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیونی سال 2016 بوده است .

دانلود مستند سریالی Planet Earth II 2016

– مشخصات مستند سریالی Planet Earth II 2016 :
– ژانر : مستند– کارگردان : Vanessa Berlowitz– استودیوی سازنده : BBC– محصول کشور : بریتانیای کبیر– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان هر قسمت  : 1 ساعت– زبان پخش : انگلیسی – فارسی– کیفیت نمایش : 1080p HDTV– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : دارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Planet Earth II 2016

لینک دانلود