دانلود مستند سریالی The Great African Migration

یکی از قدیمی ترین مهاجرت های طبیعت در Serengeti واقع در تانزانیا و Maasai Mara در کنیا صورت می گیرد که در آن حیوانات مختلفی نظیر گورخر و میش ها با نژاد های مختلف در پی یک چراگاه بهتر در تلاش هستند. در این جابجایی، یکی از بزرگترین مهاجرت های پستانداران در سراسر جهان صورت می گیرد که با استفاده از نقشه های دیجیتال می توان مسیر حرکت این حیوانات را به صورت دقیق ترسیم کرد. این گله های بسیار بزرگ در فصل های خاصی محل زندگی خود را تغییر می دهند چرا که در آن فصل، زندگی در محل فعلی امکان پذیر نیست و مواد غذایی و علوفه کافی یافت نخواهد شد. از این رو تصمیم می گیرند تا با یک تغییر رویه زندگی، آینده خود را نجات دهند و به سمت چراگاه بعدی حرکت کنند. یکی از نکات جالب The Great African Migration این است که این مهاجرت جزو یکی از هفت عجایب جهان انتخاب شده است. البته باید گفت که دلیل این انتخاب نه فقط نمایش نقاط سیاه بسیار ریز و متحرک روی منطقه بزرگی از کره زمین است بلکه به این دلیل که همواره در مسیر حرکت این گله، در رودخانه نیز شمار بسیار زیادی کروکودیل در حال انتظار برای شکار این گله هستند.

سایر توضیحات: مستند سریالی The Great African Migration یکی از جذاب ترین مستندهایی است که تا به حال توسط بشر تولید شده است. این مجموعه توسط Channel 5 در سال 2017 روی پرده نمایش رفت و توسط Ben Fogle مدیریت می شود. لازم به ذکر است که Ben Fogle یکی از محققین بسیار خوب و برتر در حوزه حیات وحش است که در سالهاست روی رفتار حیوانات در مناطق مختلف زمین در حال فعالیت است. در مستند سریالی The Great African Migration نیز اون تصمیم دارد تا مسیر حرکت این موجودات بسیار جالب را با استفاده از GPS دنبال کند و عجایب این مهاجرت فصلی را به شما نمایش دهد.

مستند The Great African Migration جدید

– مشخصات مستند سریالی The Great African Migration :

– ژانر : مستند – استودیوی سازنده : Channel 5 – محصول کشور : USA – تاریخ انتشار : 2017 – مدت زمان هر قسمت  : 1 ساعت – زبان پخش : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720p HDTV – فرمت فایل : MKV – زیرنویس فارسی : ندارد – زیرنویس انگلیسی : دارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

The Great African Migration

لینک دانلود