تبلیغات
تبلیغات

دانلود مستند GRUAIG- An Irish Barber Documentary

GRUAIG- An Irish Barber Documentary یک مستند ایرلندی است که به بررسی فرهنگ سلمانی در ایرلند می پردازد. کالین برادی، مدیر کلین باری، به TheJournal.ie گفت که در طول دو سال در حال سفر به سراسر کشور برای گرفتن آرایشگاه های مختلف و گوش دادن به داستان هایشان است. “آرایشگرهایی که ریش و خالکوبی دارند و این شغل را به عنوان یک شغل سنگین و حرفه ای بسیار خوب دیده می بینید، اما ما همچنین افرادی را پیدا کردیم که این کار را برای همیشه انجام دادند و همچنین افراد های جدیدی که وارد می شدند.” این همه چیز درباره آرایشگران مرسوم نیست. ما می خواستیم انواع مختلف آرایشگری، سنین مختلف و صداهای متفاوت را بدست آوریم.. این مستند محصول سال 2019 وتوسط کشور ایرلند ساخته شده است و شما هم اکنون می توانید این مستند زیبا را با بهترین کیفیت بصورت کاملا رایگان دانلود و از مشاهده آن لذت ببرید.

screenshot_GRUAIG-.An.Irish.Barber.Documentary.mp4_www.download.ir

– ژانر: مستند– تاریخ انتشار: 2019– محصول کشور: ایرلند– زبان: انگلیسی– تعداد قسمت: 1 قسمت– کیفیت نمایش: 720p– فرمت فایل: .mp4

GRUAIG- An Irish Barber Documentary

Gruaig is an Irish documentary which explores the barber culture in Ireland. Director Colin Brady told TheJournal.ie that it involved traveling around the country for two years filming different barbers and listening to their stories. “Your stereotypical barber now has beard and tattoos and it’s seen as a really cool rock’n'roll job but we also found guys who did it forever as well as the new guys coming in. “It’s not all about cool and trendy barbers. We wanted to get a variety of different barbers, of different ages and different voices.

لینک دانلود