تبلیغات
تبلیغات

دانلود مستند Michael Moore in TrumpLand 2016

Michael Moore in TrumpLand 2016 نام فیلم مستند در ژانر اجتماعی می باشد که توسط استودیوی Dog Eat Dog Films ساخته شده است . در هفته های منتهی به انتخابات رئیس جمهور 2016 در کشور آمریکا برنامه های مختلف زیادی پیرامون این موضوع ساخته می شود . یکی از محبوبترین برنامه ها در کشور آمریکا Stand Up Show یا همان شو کمدی می باشد . مایکل مور که یکی از برجسته ترین افراد در زمینه فیلم سازی به شمار می رود به مناسب این ایام اقدام به تهیه شو تلوزیونی کرده است و خودش نقش اول این مستند می باشد . در این مستند مور در نقش هیلاری کلینتون بوده و از جانب او در مورد رقیب انتخابی کلینتون یعنی ترامپ صحبت می کند . این برنامه تلوزیونی بدون اینکه هیچ هدف سیاسی داشته باشد صرفا جهت سرگرمی ساخته شده است .

دانلود مستند Michael Moore in TrumpLand 2016

سایر توضیحات : مستند Michael Moore in TrumpLand 2016 توسط خود مایکل مور کارگردانی و نویسندگی شده است . این فیلم ساز معروف که اکثرا خود نقش اول فیلم های ساخته شده خود می باشد کارهای بسیاری را در کارنامه ی هنری خود دارد از عناوینی چون Capitalism: A Love Story و Slacker Uprising به عنوان معروف ترین آنها نام برد . ایم مستند که در تاریخ 21 اکتبر 2016 منتشر شد از استقبال خوبی برخوردار بود و توانست در اولین هفته فروشی بالغ بر 50 هزار دلار داشته باشد سود خالص این مستند اجتماعی چیزی بالغ بر 149 هزار دلار می باشد .

دانلود مستند Michael Moore in TrumpLand 2016

مشخصات فیلم مستند Michael Moore in TrumpLand 2016 :

– ژانر : مستند – طبیعت– کارگردان : Michael Moore– نویسنده : Michael Moore– استودیوی سازنده : Dog Eat Dog Films– محصول کشور : آمریکا– تاریخ انتشار : 21 اکتبر 2016– مدت زمان : 73 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p WEB-DL– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Michael Moore in TrumpLand 2016

لینک دانلود