تبلیغات
تبلیغات

دانلود مستند Nature Amazing Places Kilauea Mountain Of Fire 2009

Nature Amazing Places Kilauea Mountain Of Fire 2009 :  یک فیلم جالب و زیبا در ژانر مستند است که در سال 2009 و فیلمی ساخته ی کشور امریکا می باشد . استودیو ی سازنده ی مستند Nature Amazing Places Kilauea Mountain Of Fire 2009 ، یکی از کمپانی جدید و تازه تاسیس در میان شرکت های فیلم سازی ست که با نام Joey Allen شناخته شده است . از فیلم های مطرح توسط کمپانی Joey Allen می توان به مستند Two’s a Crowd تولید سال 2011 و هم چنین فیلم “The Pursuit of Excellence” محصول سال 2007 اشاره کرد . کارگردان و هم چنین نویسنده ی  این محصول موفق نیز آقای Jonathan Grupper نام دارد که می توان وی را در رده ی کارگردانان به نام و قدیمی در ژانر فیلم های مستند بر شمرد که از محصولات پر طرفدار این کارگردان می توان از فیلم  Is There Life on Mars? : محصول سال 2008 و فیلم محبوب Amish in Public تولید سال 2014 نام برد . ایده ی اصلی ی متن فیلم نیز بر عهده ی خود کارگردان می باشد . و اما ژانر “مستند” به علت حقیقی بودن و واقعی بودن داستان و محتوای فیلم ساخته شده ، از جمله پر طرفدار ترین سبک ها در بین محصولات رسانه ای به شمار می رود که تقریبا از سال 1920 کشف و در دست ساخت قرار گرفت و از بهترین و تاثیر گذار ترین ها در این میان می توان به فیلم هایی چون The Fourth Phase و هم جنین فیلم Who Took Johnny محصول سال 2014 و البته فیلم محبوب Kevin Hart: What Now? تولید سال 2016 اشاره کرد . لازم به ذکر است که این فیلم مستند Nature Amazing Places Kilauea Mountain Of Fire 2009  از لحاظ محتوایی تقریبا برای تمامی سنین مناسب می باشد .

دانلود فیلم مستند Nature Amazing Places Kilauea Mountain Of Fire 2009 با کیفیت 720p BluRay

سایر توضیحات : فیلم Nature Amazing Places Kilauea Mountain Of Fire 2009 یک مستند زیبا و تاثیر گذار است . این فیلم مربوط به یکی از بزرگترین کوههای آتشفشانی ی فعال حال حاضر است که در جزیره ی هاوایی قرار دارد . در این فیلم مستند ، متوجه می شویم که چندین هکتار زمین زراعی جدید به واسطه ی فعالیت های این کوه آتشفشانی در اطراف آن به وجود آمده است و به صورت کلی آثار و طبعات این کوه و اکو سیستم بسیار زیبای این جزیره و آثار آن بر زندگیه مردم را به نمایش گذاشته است . از جمله کسانی که در این فیلم مستند به ایفای نقش پرداخته اند می توان از F. Murray Abraham که در محصولی هم چون The Grand Budapest Hotel شناخته شده است نام برد . فیلم مستند Nature Amazing Places Kilauea Mountain Of Fire 2009 از لحاظ بسیاری مورد نقد و تشویق علاقه مندان و طرفداران به این سبک از فیلم ها قرار گرفته است که از جمله می توان به فیلم برداری و  خلق صحنه ها و تصاویر زیبا و حیرت آور ، کیفیت بسیار خوب فیلم برداری و صداگزاری های زیبا ی این محصول اشاره کرد و نام برد . در مجموع ، با جمع آوری ی همه ی فاکتور ها ی مثبت موجود در این محصول ، می توان گفت که مستند Nature Amazing Places Kilauea Mountain Of Fire 2009 از نمره ی قابل قبولی در بیشتر سایت های معتبر فیلم و سریال از آن خود کرده است . پیشنهاد می کنیم تماشای این فیلم مستند را از دست ندهید .

دانلود فیلم مستند Nature Amazing Places Kilauea Mountain Of Fire 2009 با کیفیت 720p BluRay

– مشخصات فیلم مستند Nature Amazing Places Kilauea Mountain Of Fire 2009 :
– ژانر : مستند– کارگردان : Jonathan Grupper– استودیوی سازنده : Joey Allen– محصول کشور : امریکا– تاریخ انتشار : 2009– مدت زمان :  1 ساعت– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p BluRay– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید .

Nature Amazing Places Kilauea Mountain Of Fire 2009

لینک دانلود