تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود موسیقی متن بازی Starcraft II Legacy of the Void

بازی Starcraft II Legacy of the Void یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط Blizzard Entertainment طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم های Microsoft Windows و OS X به بازار عرضه شده است . این نسخه در واقع بسته الحاقی StarCraft II Wings of Liberty و سومین قسمت از سری StarCraft II است که توسط  Blizzard روانه بازار شده . همانند نسخه های قبل جینگ میلا سه نژاد در جریان است . در این بازی کاراکترهای Jim Raynor و Sarah Kerrigan که از نسخه های قبلی به این بازی پیوسته اند با ضد قهرمانی به نام Amon روبرو خواهند شد . طبق گفته سازندگان , این نسخه آخرین سری از سه گانه ی StarCraft II می باشد .

آهنگسازی این بازی را Glenn Stafford , Jason Hayes , Mike Patti و Neal Acree برعهده داشته اند که هرکدام دارای کارنامه ای درخشان در صنعت موسیقی می باشند . Glenn Stafford کسی است که آهنگسازی اولین نسخه Starcraft در سال 1998 و Warcraft II: Tides of Darkness در سال 1995 را برعهده داشته است . پیشنهاد می کنم این آلبوم زیبا و شنیدنی را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این آلبوم موسیقی را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از شنیدن آن لذت ببرید .

 

مشخصات موسیقی متن بازی Starcraft II Legacy of the Void :

ژانر : استراتژیک

آهنگسازان : Glenn Stafford و Jason Hayes, Mike Patti, Neal Acree

تعداد ترک ها : 21 عدد

فرمت : FLAC و MP3

نرخ بیت : 320 kbps

شرکت سازنده : Blizzard Entertainment

تاریخ انتشار : 10 نوامبر 2015

مدت زمان : 58 دقیقه

لیست ترک های موجود در آلبوم :

01. The Stars Our Home 02. Khala’s End 03. Valor My Shield 04. Oblivion Awaits 05. Attack on Korhal 06. The Keystone 07. We Stand Ready 08. The Fall of Shakuras 09. Blades of Justice 10. Last Stand 11. The Preserver 12. My Path Is Set 13. The Golden Armada 14. The Dark Voice 15. Unity 16. Honor Guides Me 17. Second Chances 18. The Firstborn 19. The Spear of Adun 20. Holding Up the Sky 21. My Life for Aiur

لینک دانلود