تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود ادوبی دریم ویور Adobe Dreamweaver 2021 v21.1 مک

به روز رسانی :

1399/11/08 نسخه Adobe dreamweaver 2021 v21.1 اضافه شد.

Adobe Dreamweaver CC

نرم افزاری است که نسخه جدید آن برای کاربران مکینتاش هم اخیرا از طرف شرکت معروف Adobe عرضه شده است . این نرم افزار برای کسانی که هنگام طراحی وب سایت ها از کد استفاده می کنند طراحی شده است تا به صورت حرفه به بالاترین کیفیت و بهترین نتیجه را در کار خود بگیرند . نسخه جدید این نرم افزار در حال حاضر سریع تر , دقیق تر  و کارآمد تر از همیشه عمل می کند . با ابزار های طراحی شده جدید و به خصوص ابزار ویرایش CSS رابط کاربری نرم افزار بهبود یافته و ویرایش و کد نویسی کارآمد و خلاقانه شده است . Code hints به کاربران جدید در یادپگیری HTML , استاندارد های وب و CSS کمک می کند و برای آن ها کمک های بصری مانند auto-indentation , رنگ آمیزی کد ها , کاهش خطا ها و خواندن کد ها را فراهم می سازد . این نرم افزار به شما امکان می دهد تا کار های خود را با دیگران در سراسر دنیا به اشتراک بگذارید و برای گرفتن نظرات افراد دیگر با آن ها در ارتباط باشید . در نسخه قبلی

 نرم افزار ادوبی دریم ویور Dreamweaver

وقتی شما به تایپ کد ها می پرداختید به شما لیستی از کد های مناسب و مربوط نشان داده می شود ولی در نسخه جدید علاوه بر این وبژگی اطلاعات اضافی ای نیز به شما داده می شود تا در فن آوری های وب سایت مانند HTML و CSS به سرعت پیشرفت کرده و کار خود را به جلو ببرید تا سرعت تان در ساخت وب سایت بیشتر از همیشه شود .

Overview of Adobe Dreamweaver CC 2021 for MacOS Features

  • Build beautiful sites for any browser or device
  • Fast, flexible coding
  • Setup to site up in fewer steps
  • Dynamic display on every device
  • Multi-monitor support for Windows
  • CEF integration
  • Redesigned, modern UI
  • ES6 support
  • JavaScript refactoring
نام: Adobe Dreamweaver CC
شرکت سازنده: Adobe
ورژن: v21.1
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

Adobe dreamweaver 2021 v21.1

Dreamweaver CC gives you faster, easier ways to design, code, and publish websites and web applications that look amazing on any size screen. Create, code, and manage dynamic websites easily with a smart, simplified coding engine. Access code hints to quickly learn and edit HTML, CSS, and other web standards. And use visual aids to reduce errors and speed up site development. Get your sites up and running faster with starter templates that you can customize to build HTML emails, About pages, blogs, e-commerce pages, newsletters, and portfolios. Code coloring and visual hints help you read code more easily for quick edits and updates.

لینک دانلود