تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید Cheetah Keyboard-Gif,Emoji Keyboard 3D Themes v4.25.1

Cheetah Keyboard-Gif,Emoji Keyboard 3D Themes یک نرم افزار است که شما می توانید از آن به عنوان یک key board یا صفحه کلید سه بعدی و با امکانات بسیار بیشتری نسبت به صفحه کلید خود گوشی یا تبلت بر روی دستگاه های اندروید خود از آن استفاده کنید . این صفحه کلید به صورت بسیار پیشرفته و کار شده به صورت تخصصی طراحی شده همینطور دارای امکانات بسیار جرءی یا کلی از استفاده های مورد نیاز از آن می باشد . در این صفحه نمایش مواردی مانند تم های 3D، تم DIY، emojis و gifs یا عکس های متحرک طراحی شده است . شما می توانید از emojis یا شکلک های بسیاری که در این نرم افزار به طور اختصاصی طراحی شده است استفاده کنید و تعداد آنها نسبت به بقیه برنامه های دارای شکلک ها بسیار بیشتر است و تونع بسیاری در آن طراحی شده است . مجموعه عکس های متحرک یا Gifs ها توسط Giphy پشتیبانی می شود که در طراحی و کاربرد های آنها بسیار دقت به کار رفته است . فناوری هوش مصنوعی در شکلک های این صفحه کلید طراحی شده است تا نسبت به نوشته ای که تایپ می کنید emojis هایی به شما پیشنهاد می دهد که به احتمال زیاد در انجا برای شما به کار می آید که این فناوری می تواند برای سرعت و دقت عمل شما بسیار مفید باشد و دیگر احتیاج نداشته باشید تا در بین چند صد شکلک موجود دنبال آن شکلک مورد نظر خود بگردید . همچنین شما در قسمتی از این نرم افزار می توانید به صورت آنلاین تم های روز و پر بازدید ترین یا پر دانلود ترین آنها را ببینید و تم های مورد علاقه خود را برای گوشی یا تبلت خود از آنها دانلود کنید ، شما حتی می توانید تم های مورد نظر خود را که در ذهن دارید به این  برنامه پیشنهاد دهید و آنها به سرعت برای شما تم مورد علاقه شما را طراحی و در برنامه قرار می دهند . شما با این نرم افزار دیگر اشتباه های تایپی یا نوشتاری نخواهید داشت ! این نرم افزار اشتباهات نوشتاری شما را به شما اختار می دهد و در صورت اجازه شما آنها را اصلاح خواهد کرد تا در این زمینه هم به راحنی و با سرعت بیشتر به کار خود ادامه دهید .قابلیت های کلیدی نرم افزار Cheetah Keyboard-Gif,Emoji Keyboard 3D Themes :-قابلیت نصب رایگان .-دارای تم های بسیاری برای گوشی .-دارای اصلاح لعات .-مجهز به تمام زبان های دنیا .-دارای هوش مصنوعی برای پیشنهاد شکلک یا emojis نسبت به نوشته های شما .-دارای تم های 3D، تم DIY، emojis و gifs .-قابلیت تایپ سریع با استفاده از برنامه ای پیشرفته و قابلیت پشتیبانی از دستور های چند لمسی در نرم افزار .-دارای فونت های متعددی برای گوشی یا صفحه کلید .-صرقه جویی در وقت .

Cheetah Keyboard-Gif,Emoji Keyboard 3D Themes

Cheetah Keyboard-Gif Keyboard, Emoji Keyboard&3D Themes takes pride in its unique typing experience and rich content
–💡Smart Reply, Gesture Typing, AI-Powered Prediction together with Auto-correction will greatly improve your typing efficiency;
–🎨 3D themes, DIY themes, emojis and gifs personalize your keyboard and add fun to your daily communication;
–💰Beyond the above-mentioned, you can also earn cash in its coming release. It helps make money as well!
You definitely do not want to miss it. Here are more details for your reference:


🏆Why Cheetah Keyboard-Gif Keyboard, Emoji Keyboard&3D Themes?🏆


👯Gif Keyboard👯:
Our GIF collection is supported by Giphy. It contains all kinds of the most popular gifs and memes.


😂Emoji Keyboard😂
It not only provides you with emojis, but also suggests emojis by analyzing what you typed. Our emoji artwork is provided by EmojiOne.


🔥3D Themes🔥
Cheetah Keyboard-Gif Keyboard, Emoji Keyboard&3D Themes is the very first keyboard that provides you with real 3D keyboard themes. Download it for free and enjoy various 3D themes in your phone.


💡Smart Reply💡
Saves time! It is the very first keyboard possessing Smart Reply function among keyboard apps. Based on the messages you received, Cheetah Keyboard-Gif Keyboard, Emoji Keyboard&3D Themes suggests responses for you to reply faster.


💰Earn Cash💰
With Cheetah Keyboard-Gif Keyboard, Emoji Keyboard&3D Themes, you can earn cash now! By completing simple tasks like watching videos, changing themes and so on, you can get Coins and withdraw them as cash.


📖3D Touch and Cool Background Graphics📖
Cheetah Keyboard-Gif Keyboard, Emoji Keyboard&3D Themes is the first 3D Android keyboard app on Google Play Store. Try this 3D keyboard, and you will see why it is popular among users.


🎨Personalized Free Themes🎨
A vast collection of free keyboard themes. There will always be one for you in our theme center.


🍭Create Your Own Themes🍭
Try and customize your own themes, e.g. changing backgrounds and wallpapers with your own photos, changing fonts, music (sound), dynamic effects and the color of keypads.


💯Fast Swype💯
No need to input letter by letter, just use fingers to swype through keypads. Triple your typing speed is possible!


🔔Auto-correction Function🔔
Annoyed by typing mistakes? Not with Cheetah Keyboard-Gif Keyboard, Emoji Keyboard&3D Themes! It automatically corrects your typos to help you communicate faster and easier.

لینک دانلود