تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید Cut Paste Photo Seamless Edit v23.6

Cut Paste Photo Seamless Edit یک نرم افزار مفید و با کارایی بالا برای برش و ادیت یا ویرایش عکس های شما برای سیستم عامل اندروید است که به صورت رایگان و در فایل APK در اختیار شما کاربران عزیز در دسترس قرار گرفته است . شما در این برنامه می توانید عکس های خود را به صورت جداگانه در آن بیندازید و آنها را یا قسمتی از آنها را برش دهید و جدا کنید یا پس از جدا کردن بر روی عکس دیگری قرار دهید و یا بلعکس که می توانید با استفاده از این توانایی در عکس ها کارهای خلاقانه زیادی بر روی عکس های خود انجام دهید . همچنین شما با استفاده از این نرم افزار می توانید عکس های خود را ویرایش کنید و فیلتر ها یا افکت های متفاوت و جالبی بر روی عکس ها خود قرار دهید . شما همچنین می توانید با استفاده از این نرم افزار عکس های که می خواهید مخفی باشد را در سیستم خود مخفی کنید . اگر شما هم از طرفداران برنامه های ویرایش و ادیت عکس هستید حتما این نرم افزار مفید را به صورت رایگان از سایت ما دانلود کرده و نظرات خود را در باره ی آن با ما به اشتراک بگذارید .قابلیت های کلیدی بازی Cut Paste Photo Seamless Edit :4 :-بدون احتیاج به اینترنت ( آفلاین ) .-قابلیت crop یا جدا کردن تیکه هایی از عکس .-قابلیت hide کردن یا مخفی کردن خکس های دلخواه .-دارای امتیاز خوب 4.1 از 5 در گوگل پلی .

دانلود بازی اندروید Cut Paste Photo Seamless Edit v23.6

Make any photo into a funny one. Put yourself next to a celebrity or move to any point on the globe ? by means of photomontage. Swap your face between friends or swap faces with superstars and cute animals ?.


Simple to use. Import photos from the photo gallery or find them on the web ? using image search. Cut ✂ what you need, indicate where to paste the pic, and the app will do the rest.


Tip: In order to make the cuts less visible on the final picture, try to use a background with ‘transparent’ texture (water ?, rainbow ?, clouds ☁, sand ? etc.).


Share your funniest image with friends via favorite messengers and social networks ?.

لینک دانلود