دانلود نرم افزار اندروید Duolingo v3.106.4

Duolingo یک نرم افزار مفید برای یاددگیری آسان و ساده برای علاقه مندان به زبان های آلمانی ، فرانسوی ، انگلیسی و هر زبان دیگری می باشد . امروزه بسیاری از افراد به دنبال یاددگیری زبان های رایج مانند انگلیسی یا آلمانی هستند و یکی از نیاز های امروزه بشر می باشد و در بسیاری مسایل به کمک می آیند . پس با دانلود و نصب رایگان این نرم افزار به راحتی از خدمات این برنامه بهره مند شوید و زبان های دیگر خود را تقویت کنید . یادگیری زبان اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، پرتغالی، هلندی، ایرلندی، دانمارکی، سوئدی و انگلیسی. کاملا سرگرم کننده و 100٪ رایگان است. این برنامه با سرگرمی ها و گرافیک جالب خود برای شما اعتیاد آور خواهد بود تا آسان تر و با علاقه بیشتر به یاددگیری زبان مورد علاقه خود و همچنین برنامه با یاددگیری قدم به قدم پیش نی رود و از سطح های آسان شروع کرده و به قسمت های سخت تر و مهم تر می رسد پس شما به صورت اصولی و حساب شده پیش می روید و از این لحاظ برای کاربران جای نگرانی نیست . قابلیت های نرم افزار Duolingo: – دوره های زبان به طور پیش فرض قفل شده است . – تماسهای تبلیغاتی از فعالیت حذف شده است . – ویژگی های پاداش قفل شده است . -یاددگیری زبان هایی مانند اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، پرتغالی، هلندی، ایرلندی، دانمارکی، سوئدی و انگلیسی . -قابلیت یاددگیری سریع و اصولی همراه با جذب کنندگی زیاد این برنامه .

Duolingo

An easy way to learn German, French, or any other language


Learn Spanish, French, German, Italian, Portuguese, Dutch, Irish, Danish, Swedish, and English. Totally fun and 100% free.


• “Far and away the best language-learning app.” —The Wall Street Journal


• “Duolingo may hold the secret to the future of education.” —TIME Magazine


• “Among apps for learning a language, you can’t beat Duolingo.” —PC Magazine.


• “The most productive means of procrastination ever discovered. The short lesson blocks are painless and peppy, and reaching the next level (and then the level after that) becomes addictive.” —Slate


Duolingo is changing the way people learn languages.


• It’s free, for real. No fees, no ads, no gimmicks.


• It’s fun. Advance by completing bite-sized lessons, and track your progress with shiny achievements.


• It’s effective. 34 hours of Duolingo are equivalent to a semester of university-level education.


If you want to learn Spanish, French, German, Portuguese, Italian, Dutch, Irish, Danish, Swedish, or English the fast, fun, and free way, there’s no better choice than Duolingo.


Mod :
– Languages Courses Unlocked by default
– Start Lessons Unlocked by default
– Special Offers features Unlocked
– Power-Ups features Unlocked
– Outfits features Unlocked
– Bonus features Unlocked
– Lessons available offline
– Ads calls from activity removed
– Analytic s disabled

لینک دانلود