دانلود برنامه آموزش زبان اندروید دولینگو Duolingo v5.6.3

به روز رسانی :

1400/02/01 نسخه v5.6.3 اضافه شد.

Duolingo

یک نرم افزار مفید برای یادگیری آسان و ساده برای علاقه مندان به زبان های آلمانی ، فرانسوی ، انگلیسی و هر زبان دیگری می باشد . امروزه بسیاری از افراد به دنبال یادگیری زبان های رایج مانند انگلیسی یا آلمانی هستند و یکی از نیاز های امروزه بشر می باشد و در بسیاری مسایل به کمک می آیند . پس با دانلود و نصب رایگان این نرم افزار به راحتی از خدمات این برنامه بهره مند شوید و زبان های دیگر خود را تقویت کنید . یادگیری زبان اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، پرتغالی، هلندی، ایرلندی، دانمارکی، سوئدی و انگلیسی. کاملا سرگرم کننده و 100٪ رایگان است. این برنامه با سرگرمی ها و گرافیک جالب خود برای شما اعتیاد آور خواهد بود تا آسان تر و با علاقه بیشتر به یادگیری زبان مورد علاقه خود و همچنین برنامه با یادگیری قدم به قدم پیش می رود و از سطح های آسان شروع کرده و به قسمت های سخت تر و مهم تر می رسد پس شما به صورت اصولی و حساب شده پیش می روید و از این لحاظ برای کاربران جای نگرانی نیست .
  • قابلیت های نرم افزار Duolingo:
  • – دوره های زبان به طور پیش فرض قفل شده است
  • – تماسهای تبلیغاتی از فعالیت حذف شده است
  • – ویژگی های پاداش قفل شده است
  • -یادگیری زبان هایی مانند اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، پرتغالی، هلندی، ایرلندی، دانمارکی، سوئدی و انگلیسی
  • -قابلیت یادگیری سریع و اصولی همراه با جذب کنندگی زیاد این برنامه
نام: Duolingo
حجم فایل: 21 مگابایت
ورژن: v5.6.3
فرمت فایل: apk
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.1 به بالا

Duolingo v5.6.3

Learn Spanish, French, German, Italian, Russian, Portuguese, Turkish, Dutch, Irish, Danish, Swedish, Ukrainian, Esperanto, Polish, Greek, Hungarian, Norwegian, Hebrew, Welsh and English.


Totally fun and free. New! Arabic, Latin.


Practice your speaking, reading, listening and writing skills!
You'll improve your vocabulary and grammar skills by answering questions and completing lessons. Start with basic verbs, phrases, and sentences, and learn new words daily.

لینک دانلود