تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید PhonePay v2.13.0

PhonePay (فون پی) نام اپلیکیشنی محبوب و کاربردی برای سیستم های پرداخت آنلاین می باشد که کاربران گوشی و تبلت های ایرانی می توانند آن را دز نسخه apk ان به صورت رایگان از سایت ما دانلود کرده و از آن استفاده کنند . در این نرم افزار بیشترین هدف دنبال شده پردات های آنلاین برای رانندگان تاکسی می باشد که شما می توانید به راحتی با این برنامه به صورت آنلاین پول راننده تاکسی خود را پرداخت کنید و دیگر نگران پول نقد  یا خرد کردن آن و مشکلات دیگر پول نقدی نباشید . همینطور این نرم افزار جوایزی در غالب کد های تخفیف برای کاربران پرمصرف از این اپلیکیشن قرار دهداده است که به قید قرعه به آنها داده می شود . شما می توانید از این نرم افزار به راحتی کارت شارژ سیم کارت های مختلف را در مبالغ متفاوت از کارت های خود خریداری کنید و همچنین بسته های انترنتی سی کارت خود را مشاهده کنید و در صورت احتیاج به راحتی آن را خریداری کنید .برخی قابلیت ها و دسترسی های اپلیکیشن PhonePay (فون پی) :-قابلیت پرداخت آلاین کرایه های تاکسی خود .-قابلیت خرید کارت شارژ .-قابلیت خرید بسته های مختلف برای سیم کارت خود و یا دیگران .-قابلیت کمک به نیاز مندها با استفاده از این برنامه .-قرعه کشی کد تخفیف های مختلف میان کاربران این نرم افزار .-قابلیت پرداخت از روی QR Code ها .-رابط کاربری ساده و آسان .

PhonePay v2.13.0

A platform for mobile-based payment and cash transfer. The app could be considered as a proper substitute for traditional micro-payment methods. As the first use-case you can pay your daily taxi fare instantly with just a QR-code scan.
SAFE TO USE
Protect payments with Touch ID or a passcode
INSTANT ACCOUNT CHARGING
Optionally use your debit card to charge your credit
GET STARTED FAST
Just register with your mobile number and use the app simply to transfer money
Keep in touch with us via info@phonepay.ir!
Note: Any payment on the platform does NOT include any further commissions in any kind and you just pay the merchant's price, so fill free to use the app. :)

لینک دانلود