تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید TextNow v6.9.0.1

TextNow – free text + calls Premium نام یک نرم افزاری کاربردی برای ارسال پیامک رایگان به صورت صوتی ، تصویری و عکس است که کاربران گوشی های و تبلت های اندروید می توانند آن را به صورت کاملا رایگان و همراه با فایل apk آن را در سایت ما دانلود کنند و نظرات خود را در مورد برنامه برای ما ارسال کنند . شما با استفاده از این برنامه می توانید با اتصال به اینترنت حتی اینترنت ضعیف از پیامک های رایگان به صورت های نوشتاری یا صوتی یا تصویری با دیگر دوستان خود به راحتی این نرم افزار استفاده کنید و دیگر نگران دادن اس ام اس به دوستان خود که هم پول بیشتری باید برای آن پرداخت کنید و هم تعداد کلمات محدودی را باید استفاده کنید نباشید و به راحتی و با خرج بسیار کم فقط اینترنت آن تمامی این کار های را حتی به صورت صوتی و تصویری با کیفیت های بسیار بالا انجام دهید . شما می توانید فقط با ذخیره کردن شماره دوستان و آشنایان خود در مخاطبین خود آنها را در این نرم افزار داشته باشید و با آنها ارتباط برقرار کنید . همچنین شما می توانید برخی دوستان خود را که این نرم افزار را ندارند از طرق همین برنامه برای آنها دعوت برای نصب این برنامه بفرستید و آنها با دانلود این برنامه به راحتی با یک دیگر ارتباط برقرار کنید .قابلیت های کلیدی نرم افزار TextNow – free text + calls Premium :-قابلیت ارتباط با مخاطبین خود از طریق این برنامه به صورت های نوشتاری ( text ) ، تصویری (video call) یا صوتی (voice call) . -برنامه بدون هیچ گونه تبلیغات و محدودیت و به صورت کاملا رایگان . -دارای سرعت بالای برنامه . -احتیاج به متصل بودن به اینترنت برای استفاده از برنامه . -قابلیت فرستادن دعوت ناگه برای مخاطبین خود برای دانلود این برنامه . -دارای امتیاز خوب و بالای 4.5 از 5 در گوگل پلی .

TextNow

Unlimited SMS messaging, and calling.


TextNow gives you your very own dedicated phone number with which you can text and call your friends, family, significant others, neighbors, or anyone else you would like!


PEOPLE WHO LOVE TEXTNOW


“If you want an unlimited texting without the high priced carrier based texting plans, then Textnow is the app for you.” 4/5 rating –AppAdvice


“Anyone needing an unlimited number of texts, we’d recommend TextNow as our app of choice” –AppAddict


“Just as fast sending/receiving as regular texts for me (including people who don’t have the app).” -tbm248, MacRumors
DEDICATED PHONE NUMBER


Give your friends your very own phone number they can call!
UNLIMITED TEXT AND PICTURE MESSAGING
You can send as many texts and picture messages as you want.


IS IT REALLY FREE?


There is no catch. No yearly or monthly fees! It is completely free!

لینک دانلود