تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

نبرد با اژدها در امپراطوری پادشاهان

دانلود نرم افزار اندروید VidMate HD Video Downloader & Live TV v3.09

VidMate HD Video Downloader & Live TV سک نرم افزار محبوب و قوی برای دانلود فیلم و موسیقی مورد علاقه شما می باشد که برای کاربران دستگاه های اندروید فراهم شده و به صورت کاملا رایگان و همچنین در نسخه APK در اختیار کاربران عزیز سایت Download.ir قرار گرفته است .  شما می توانید با استفاده از این نرم افزار بسیار کاربردی فیلم ها و ویدیو ها و موسیقی های مورد علاقه خود را به صورت آنلاین مشاهده کنید و آنها را برای خود دانلود کرده و از آن ها استفاده کنید . همچنین شما می توانید با استفاده از این برنامه فیلم ها و ویدیو های خود را در کیفیت های مختلف از 480p تا HD ببینید و از آنها لذت ببرید و همینطور برای موسیقی ها هم شما می توانید کیفیت آنها را انتخاب کنید . شما برای استفاده از این نرم افزار احتیاج کامل به اینترنت در طول کل استفاده از این نرم افزار خواهید داشت ( آنلاین ) .

برخی قابلیت های نرم افزار : VidMate HD Video Downloader & Live TV

-قابلیت دیدن فیلم ها و ویدیو ها و شنیدن موسیقی های مورد علاقه خود .

-قابلیت دانلود فیلم و موسیفی .

-قابلیت دانلود با کیفیت های متفاوت .

-برنامه به صورت کاملا آنلاین .

-پشتیبانی از وب سایت You Tube .

VidMate v3.09

Discover apps for Android here, 10,000+ users downloaded HD Video Downloader & Live TV - VidMate latest version on 9Apps for free every week! With unexpected, recently it has become very popular in India. This hot app was released on 2016-06-24. You’ll want to use it on your own phones after you know more. Download the hottest movies, music, HD videos and Live TV on your Android device completely free of charge!
With advanced download technology, you can fast download movies/music/videos from youtube, vimeo, dailymotion and hundreds of other sites! All you want of entertainment is here!

لینک دانلود