دانلود نرم افزار تحلیل مهندسی مکانیک MSC SimXpert 2016

نرم افزار تحلیل مهندسی مکانیک MSC SimXpert 2016 ، یک نرم افزار قدرتمند و پیشرفته ی دیگر از کمپانی مشهور MSC Software می باشد که یک رهبر جهانی برای راه حل های شبیه سازی چند رشته ای برای سرعت بخشیدن به نوآوری محصول شما می باشد . قابلیت های جدید در نرم افزار MSC SimXpert 2016 عملکرد و سهولت استفاده برای تجزیه و تحلیل چند رشته ای یکپارچه و اتوماسیون ماشین های شبیه سازی را بهبود بخشیده است . نرم افزار MSC SimXpert 2016 دارای گرافیکی جدید برای مدیریت نمایش می باشد که رندر سریع تر را هم برای کاربران فراه می سازد . به گونه ای می توان گفت این نرم افزار یک مجموعه فشرده شده از نرم افزار های قوی این کمپانی می باشد که در تحلیل های مکانیکی و دینامیکی بسیار کاربرد دارد . نرم افزار MSC SimXpert 2016 در تحلیل های حرکتی ، سینماتیکی ، تحلیل سازه ها و ساختارهای قطعات مکانیکی و ویژه طراحی های مکانیک و مهندسین مکانیک در رشته های مهندسی دریا ، هوا فضا ، خودرو ، مکانیک می باشد که بیشترین کاربرد را در این رشته ها دارد .

ویژگی های نرم افزار MSC SimXpert 2016 :

– عملکرد یک اثر منحنی بر روی سطح ، اغلب مورد استفاده برای کنترل مش ، به طور قابل توجهی بهبود یافته است.
– ابزار گزارش در حرکت فضای کاری بهبود یافته است به ارائه عملکرد بهتر و کاهش حجم فایل
– مورد استفاده در تحلیل های حرکتی ، سینماتیکی ، تحلیل سازه ها و ساختارهای قطعات مکانیکی و ویژه طراحی های مکانیک و مهندسین مکانیک در رشته های مهندسی دریا ، هوا فضا ، خودرو ، مکانی
– سهولت استفاده و بهره وری نونما پس از آن ساده تر برای ایجاد تماس در مدل های پیچیده
– ایجاد خودکار پارامترهای تماس که به طور پیش فرض باعث بهبود بهره وری می شود در حالی که انعطاف پذیری مورد نیاز در حفظ راه اندازی تجزیه و تحلیل تماس حفظ می شود .
– ناوبری آسان تر از طریق مرورگر و انتخاب مدل گرافیکی دسترسی سریع به هر یک از setts اموال
– قابل اجرا بر بررسی های اولیه برای کمک به شناسایی نفوذ اولیه و یا دیگر مشکلات مربوط تماس در اوایل تجزیه و تحلیل
– پشتیبانی از DLM ( شبکه مدلسازی) برای هواکشسانی
– حمایت DLM برای مدل سازی Aero در SimXpert ، تجسم پیشرفته از پانل های Aero در MSC NASTRAN
– پیشرفت های دیگر شامل پشتیبانی برای واردات و صادرات از فایل CAD در فرمت JT ، BREPS و نظارت بر مشاغل متعدد از درون SimXpert همه از پیشرفت در این نسخه طراحی شده برای ارائه یک تجربه غنی ، آسان برای استفاده و مولد برای مهندسین

 

درباره کمپانی MSC Software :

این شرکت یکی از ده شرکت نرم افزار اصلی و رهبر در سراسر جهان در رشته های شبیه سازی است . به عنوان یک شریک قابل اعتماد، MSC نرم افزار کمک می کند تا به شرکت های بهبود کیفیت ، صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های مرتبط با طراحی و تست از محصولات تولید شده باشد . موسسات دانشگاهی ، پژوهشگران ، و دانشجویان از فناوری MSC برای گسترش دانش فردی و همچنین گسترش افق شبیه سازی استفاده می کنند . این کمپانی تعداد 1،100 کاربر حرفه ای را در 20 کشور به استخدام خود در آورده است .

 

 

MSC SimXpert 2016

لینک دانلود