دانلود نرم افزار تماس تصویری گوگل Google Duo v6.0.142312209 برای اندروید و IOS

Google Duo نرم افزار جدید گوگل است که قابلیت ارتباط تصویری را برای شما مهیا میکند. این نرم افزار برای پلتفرم های اندروید و IOS منتشر شده است و به شما این امکان را میدهد که از سرویس گوگل برای تماس های تصویری خود استفاده کنید. طراحی ساده اما جذاب این نرم افزار به شما امکان میدهد در هر لحظه بتوانید یک ارتباط تصویری خوب و بدون قطعی را تجربه کنید. کارشناسان معتقدند که این نرم افزار عملا برای رقابت با FaceTime شرکت اپل طراحی شده است چرا که نرم افزار FaceTime صرفا برای ارتباط بین دستگاه های تولید شرکت اپل بود اما نرم افزار Duo این امکان را میدهد که علاوه بر ارتباط با دستگاه های اندرویدی، بتوان با دستگاه های شرکت اپل نیز ارتباط تصویری برقرار کرد.

سایر توضیحات: یکی از ویژگی های این نرم افزار خاصیت “Knock Knock” است به این صورت که شما می توانید قبل از جواب دادن به یک تماس، تصویر فرد تماس گیرنده ببینید. این امکان به شما اجازه میدهد که قبل از جواب دادن لبخند بزنید! البته شرکت گوگل این امکان را به شما میدهد که خاصیت مذکور را صرفا برای مخاطبین ذخیره شده در گوشی خود فعال کنید.

google Duo

یکی از ویژگی های نرم افزار های تولید شده توسط شرکت گوگل، سادگی و در عین حال کارایی بالای آنهاست. نرم افزار Duo نیز از این قاعده مستثنی نیست و بی شک تعداد گزینه های کم آن شما را متعجب خواهد کرد اما این قضیه به این معنی نیست که کیفیت نرم افزار به خوبی رقبای آن نیست بلکه بی شک گوگل روی کیفیت تصاویر ارسالی و دریافتی این نرم افزار به خوبی کار کرده است و نوید یک ارتباط بی نقص را با حداقل سرعت به شما میدهد.

ویژگی های نرم افزار Google Duo:

ظاهر بسیار ساده اما کارامد

خاصیت Knock Knock

کیفیت بالای تصاویر ویدئویی

قابلیت استفاده در دستگاه های اندرویدی و IOS

تغییرات نسخه جدید:

بهبود کارایی برنامه

Google Duo

لینک دانلود