تبلیغات
بازی زولا

Zula-ads-content

Bazikon

تبلیغات
احضار

بنر تبلیغاتی سریال احضار

احضار اولین سریال در ژانر وحشت با موضوع اجنه، ارواح و روابط بین این موجودات

با اینترنت رایگان ببین

دانلود نرم افزار MakeMusic Finale v2014.5.6359

به روز رسانی :

1394/9/1

نرم افزار ساخت موسیقی MakeMusic Finale 2014 برنامه ای است برای کسانی که می خواهند بدون قلم و کاغذ، نت نویسی کنند و به موزیک سازی بپردازند . فرقی نمی کند که می خواهید نت نویسی کنید یا با چند کلیک ساده فایل هایی با فرمت MIDI بسازید یا با استفاده از ابزار MicNotator به اسکن و بررسی نت ها بپردازید، در هر صورت نرم افزار MakeMusic Finale بهترین امکانات را برای شما فراهم می کند . نرم افزار Finale روند وارد کردن Lyric و تب های گیتار و کورد ها را به طرز خودکار و به راحتی انجام می دهد . این نرم افزار با ابزار های پیشرفته خود مثل Selectiontool، Multiple page editing، ScoreManager  و … فرایند نوشتن و ساختن موسیقی را به طرز چشمگیری راحت می کند . همچنین این نرم افزار دارای آرشیو های ساز متعددی از سراسر جهان می باشد و به کاربر اجازه می دهد تا با اضافه کردن Library و آرشیوهای صوتی از خارج از برنامه، روند ساخت موسیقی خود را به طرز چشمگیری بهبود بخشد . علاوه بر ساخت صفحه و قابلیت پرینت گرفتن از نت ها، نرم افزار MakeMusic Finale قادر به ایجاد فایل از نت ها و ساخته های شماست که این فایل ها قابلیت ویرایش، چاپ و دخیره شدن را دارند. موسیقی دانان و دانشجویان رشته موسیقی از ابزارهای به کار گرفته شده در این نرم افزار مثل SmartMusic و Exercise Wizard رضایت کافی دارند و از اینکه این ابزارها از به هدر رفتن وقتشان جلوگیری می کند بسیار خرسندند . 

 

ویژگی های جدید نرم افزار ساخت موسیقی MakeMusic Finale 2014 : 

– ایجاد یک فرمت جدید . برای سازگاری و بهبود رابط کاربری فرمتی جدید برای ایجاد و ذخیره کردن فایل ها در نرم افزار Finale بوجود آمده تا کاربران بتوانند بهتر از قبل موسیقی های خود را به اشتراک بگذارند . فایل های Finale قدیمی به صورت خودکار پس از باز شدن در نسخه 2014 نرم افزار فرمت جدید، تغییر می یابند . همچنین شما می توانید فایل های خود را با فرمت قدیمی نرم افزار MakeMusic Finale، جهت استفاده در نسخه 2012 این نرم افزار ذخیره کنید .

– پشتیبانی از فایل های MP4، اکنون می توانید فایل های ویدیویی با فرمت MP4 را با نرم افزار MakeMusic Finale اجرا کنید .

– بهبود بخشی به ابزار Scanning/SmartScore Lite Enhancements . اکنون نرم افزار Final شامل  ابزار SmartScore Lite version X2، برای تشخیص و شناسایی هرچه بهتر نت های موسیقی می باشد . 

– بهبود عملکرد ساز “پرکاشن” . در این نسخه عملکرد بهتری بین Percussion Layout Designer  و  Percussion MIDI Maps طراحی شده است . در این نسخه می توان فایل های  Percussion MIDI Maps را به راحتی حذف و جا به جا کرد . 

– قابلیت به روز رسانی به صورت خودکار ، نرم افزار Finale اکنون می تواند به طور اتوماتیک آپدیت شود و دیگر نیازی نیست تا کاربر آپدیت های جدید را به صورت دستی دانلود و نصب کند .

– نرم افزار MakeMusic Finale 2014 شامل جدیدترین نسخه نرم افزار پلیر ARIA می باشد . که این پلیر شامل بیش از 400 ساز و آلت موسیقی از سراسر دنیا می باشد . ساز هایی همچون :

alto flute, bass flute, oboe d’amore, Eb clarinet, contrabass clarinet, piccolo trumpet, tubular bells, string harmonics, percussion “toys”, orchestral brass mutes, flugelhorn, basic African percussion, steel drums, banjo, fife, tablas, Celtic harp

–  قابلیت ساخت موسیقی به صورت Keyless ( بدون علامت گذاری)

– قابلیت Drag And Drop کردن فایل های MusicXML به نرم افزار Finale .

– و ….

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
1 DVD
8000 تومان
نسخه MakeMusic Finale v2014.5.6359-RBS
خرید
لینک دانلود