تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید NASA 1.86 (Android 5.0+)

به روز رسانی :

1398/01/02 نسخه NASA 1.86 (Android 5.0+) اضافه شد.

یک منبع معتبر و مناسب بدون شک در هر زمینه ای می تواند به علاقمندان به آن زمینه کمک کند تا رویدادها و اخبار، عکس ها و ویدئو ها و دیگر مسائل مربوط به یک موضوع خاص را به راحتی دنبال کنند تا ایده های مختلف را به صورت دست اول دریافت کنند. سازمان فضانوردی ناسا نیز یکی از سازمان هایی است که بسیاری از مردم اخبار مربوط به آن را دنبال می کنند چرا که انجام پروژه های فضایی با این حجم بدون شک جذابیت های خاص خود را دارد و دوست داران فضا نیز از دسترسی به تازه ترین دستاوردهای آن خوشحال می شوند. این سازمان نرم افزار های مختلفی را برای هواداران خود در سراسر جهان منتشر کرده است که یکی از آنها نرم افزار NASA است که در آن شما می توانید به راحتی به قسمت های مختلفی از این سازمان دست یابید. در این نرم افزار می توانید به بیش از 16 هزار عکس مختلف دسترسی داشته باشید که این عکس ها نیز به صورت روزانه به روز می شوند. همچنین مشاهده ویدئو های مختلف مربوط به ماموریت های فضایی و قسمت های مختلف فضا بدون شک جذابیت های خاص خود را دارد. علاوه بر امکانات بی شمار این نرم افزار، شما می توانید مستقیما تلویزیون رسمی ناسا را تماشا کنید و نیز به خط سیر ماهواره های مختلف این سازمان دسترسی داشته باشید.

سایر توضیحات: نرم افزار NASA یک برنامه بسیار کاربردی برای دوست داران فضای بی کران است که با استفاده از آن می توان به پروژه ها، عکس ها، ویدئو ها، توییت ها، انجمن های فضایی و دیگر مسائل مربوط به آن دسترسی مستقیم داشت. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده که برای گوشی های موبایل بهینه باشد و شما را از بازدید سایت رسمی ناسا بی نیاز کند و آخرین اخبار را به سرعت دریافت کنید. این نرم افزار توسط شرکت ناسا برای پلتفرم های اندروید و iOS تولید و عرضه شده است.

دانلود NASA جدید

ویژگی های اصلی نرم افزار NASA:

 – قابلیت مشاهده بیش از 16 هزار عکس– قابلیت مشاهده تلویزیون رسمی ناسا– مشاهده اخبار مربوط به فضا و دستاوردهای علمی آن– قابلیت دانلود و مشاهده بیش از 14 هزار ویدئو– قابلیت گوش دادن به رادیو رسمی ناسا– قابلیت دنبال کردن حرکت ماهواره های مختلف همراه با نقشه های 2 بعدی و 3 بعدی– قابلیت بررسی خط سیر ناسا در انجام پروژه های فضایی– و …

NASA 1.86 (Android 5.0+)

Come explore with NASA and discover the latest images, videos, mission information, news, feature stories, tweets, NASA TV and featured content with the NASA app.

لینک دانلود