تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ضبط ویدیو از صفحه نمایش Movavi Screen Capture Pro v10.1.0

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/11/17نسخه جدید Movavi Screen Capture Pro v10.1.0 اضافه شد.

Movavi Screen Capture نرم افزاری است که نسخه جدید آن اخیرا برای مکینتاش و ویندوز از شرکت Movavi عرضه شده است . اگر تا به حال به فکر ضبط ویدیو از صفحه نمایش مکینتاش و ویندوز خود بوده اید Movavi Screen Capture بهترین گذینه برای این کار است . به وسیله ی این نرم افزار شما می توانید تمام عملکرد های خود را در تمام محیط ها به راحتی در محیط کار آسان آن ضبط کرده و بر روی سیستم خود ذخیره سازی کنید . برای کار کردن با این برنامه کاربر به هیچ مهارت خاصی نیاز ندارد و بسیار راحت است . فقط لازم است با چند کلیک ساده تنظیمات لازم را برای فیلیمبرداری از صفحه نمایش خود را انجام داده و ضبط کردن خود را شروع کنید که بعد از اتمام کار می توانید ویدئو حاصل را با هر فرمتی که نیاز دارید ذخیره سازی کنید . حال دیگر فیلم گرفتن از مک با این نرم افزار قدرتمند بسیار ساده شده است . شما می توانید در طول ضبط از کلید ها ویا پانل فریم ضبط برای کنترل فرآیند ویدئو خود استفاده کنید . همچنین می توانید عکس هایی که از صفحه گرفته اید را با فرمت های محبوب مانند JPG، PNG و … ذخیره کنید .

دانلود نرم افزار ضبط ویدیو از صفحه نمایش در مکینتاش Movavi Screen Capture

قابلیت های نرم افزار Movavi Screen Capture :– قابلیت ضبط فیلم با کیفیت بالا از برنامه هایی چون Skype– گرفتن عکس در طول ضبط ویدئو– ضبط ویئو تا 60فریم در ثانیه و با تنظیم کاهش به کمتر از 5 فریم برای ذخیره ویدئو با حجم کم– حرکت و تغییر اندازه فریم ضبط شده برای هر قسمت از صفحه– امکان ضبط حرکت موس و برجسته کردن مکان نما– بلند کردن یا کاهش صدای کلیک موس ویا قطع کامل آن– ضبط صدا از سیستم صوتی هدفون، میکروفون، دستگاه های MIDI– ذخیره ویدئو در هر فرمت محبوب

Movavi Screen Capture

Movavi Screen Capture Pro v10.1.0

Movavi Screen Capture Pro is the ideal way to show colleagues what’s happening on your desktop through video and screenshots. Demonstrate bugs and errors in screenshots, add explanatory arrows and captions. Record important video calls and online job interviews to review later. Save time thanks to the simple interface, fast export, and easy share options.

لینک دانلود