تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار MSC (ex e-Xstream) Digimat 2017.0 (x64) FiXED

به روز رسانی :

1398/10/04 نسخه v2017.0 اضافه شد .

MSC (ex e-Xstream) Digimat که توسط کمپانی MSC و باهمکاری شرکت Digimiat عرضه شده است توانستند در پیشرو و ساختار پلت فرم مدل سازی ، محیطی را برای طراحان فراهم کنند تا بتوانند ایده های خود را پیاده سازی کنند . نرم افزار e-Xstream Digimat به طراحان اجازه میدهد تا در مقیاس و تجزیه و تحلیل ساختار محاسباتی در مبنا مکانیک ، الکتریک ، حرارتی مدل سازی و پروژه را  با کیفیت بالا به اتمام برسانند. مهندسان به طور معمول برای شروع مدل سازی به جمع آوری اطلاعات در زمینه Moldflow, 3D-Sigma, Moldex3D, Simpoe و یا شبیه سازی به روش قالب گیری تزریقی میپردازند که تمامی ابزارهای مرتبط با فناوری های ذکر شده در نرم افزار موجود است . استفاده از ابزارهایی Digimat-MF به مهندسین کمک میکند تا تمامی ساختارهای غیر خطی که از مواد کامپوزیت تشکیل میشود را پیش بینی کنند . استفاده از ابزار Digimat -MAP به کاربر این امکان را میدهد تا پل بین شبیه سازی و مدل سازی واقعی را توسط فیبرهای پلاستیکی مجازی از بین بردارد . در این نسخه از نرم افزار از میزان مصرفی پردازنده 40 درصد نسبت به نسخه قبلی کاهش پیدا کرده است . نقشه برداری به صورت سه بعدی به کاربر کمک میکند تا مدل سازی را بر اساس نقشه از پیش تعیین شده طراحی کند . استفاده از ابزارهای محاسباتی در هر مرحله از طراحی متفاوت می باشد و به کاربر لاین امکانات را میدهد تا قطعات و طراحی را بر حسب اندازه گیری دقیق انجام شود . نرم افزار ارائه شده مناسب برای سیستم ویندوز می باشد .

ویژگی های نرم افزار طراحی خودرو e-Xstream Digimat 6.0.1 : – ساخت مدل سازی سه بعدی– استفاده از تکنولوژی Moldflow, 3D-Sigma, Moldex3D, Simpoe– استفاده از روش تزریق پلاستیک برای قالب گیری– استفاده از تجزیه و تحلیل ساختار محاسباتی– مضرف پردازش کمتر تا 40 درصد– مناسب برای 8 / 7 / ویستا / ایکس پی– پشتیبانی از نسخه 32 و 64 بیتیدرباره کمپانی MSC Software : این شرکت یکی از ده شرکت نرم افزار اصلی و رهبر در سراسر جهان در رشته های شبیه سازی است . به عنوان یک شریک قابل اعتماد، MSC نرم افزار کمک می کند تا به شرکت های بهبود کیفیت ، صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های مرتبط با طراحی و تست از محصولات تولید شده باشد . موسسات دانشگاهی ، پژوهشگران ، و دانشجویان از فناوری MSC برای گسترش دانش فردی و همچنین گسترش افق شبیه سازی استفاده می کنند . این کمپانی تعداد 1،100 کاربر حرفه ای را در 20 کشور به استخدام خود در آورده است .

 

نام: MSC (ex e-Xstream) Digimat
شرکت سازنده: mscsoftware
ورژن: 2017.0
نسخه: 64 بیتی
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

MSC (ex e-Xstream) Digimat 2017.0 (x64) FiXED

Todays' major challenge is the shift from metal to composite in order to bring significant weight saving in the design. This paradigm however requires a dedicated tool for composite design in order to take into account the specific composite behavior. Classical design tools are not able to describe accurately the local composite material behavior, leading to introduction of safety factors and lack of confidence in the design.

لینک دانلود