تبلیغات
تبلیغات

نرم افزار Free Download Manager (FDM) v6.10.0 Build 3016 ویندوز

به روز رسانی :

1399/03/18 نسخه v6.10.0 Build 3016 اضافه شد.

Free Download Manager

بعد از IDM یکی از بهترین نرم افزارها در بخش مدیریت دانلود و دانلودر است . Free Download Manager نیز مانند نرم افزار IDM می تواند سرعت دانلود را چند برابر کند و فایل ها را به صورت مرتب و یکنواخت دانلود نماید . FDM بسیار امن است و دانلود های شما تحت مجوز GPL انجام می دهد .

نرم افزار Free Download Manager

امکان دانلود فایل های تورنت را نیز فراهم می نماید و کاربر می تواند فایل مورد نظر را از میان چند فایل تورنت دانلود کند . نرم افزار مدیریت دانلود Free Download Manager شامل ابزار های مرتبط با دانلود و آپلود نیز هست بوطریکه آپلود منیجر نرم افزار به شما اجازه می دهد تا با اتصال به سرور مورد نظر خود فایل ها را با سرعت بالا آپلود نمایید . HTML Spider نیز در بخش دانلود به کاربر اجازه می دهد تا تمامی محتویات وبسایت را دریافت نماید و بطور کامل سایت را در سیستم خود Store نماید .ویژگی های Free Download Manager :– افزایش سرعت دانلود شما– قابلیت Resume کردن فایل هایی که بخشی از آن را دانلود کرده اید– پشتیبانی از بیت تورنت– دانلود فلش ویدئو– اشتراک گذاری فایل به صورت آسان– دانلود امن تر در مقایسه با سایر نرم افزار ها
نام: Free Download Manager (FDM)
شرکت سازنده: freedownloadmanager
ورژن: v6.10.0 Build 3016
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Free Download Manager (FDM) v6.10.0 Build 3016

Since it competes among the best, Free Download Manager comes with support for torrents, a download scheduler, detailed file information as well as the ability to download Flash videos. In addition, it features an advanced organizer for storing downloaded files in distinct folders.

لینک دانلود