دانلود نرم افزار ISO to USB v1.6 – win

به روز رسانی :

1398/12/26 نسخه v1.6 اضافه شد.

ISO to USB

برخی از کاربران به دلیل در دسترس نداشتن سی دی و یا دی وی دی رام میخواهند با هزینه اندکی ویندوز خود را تعویض کنند . همانطور که میدانید ویندوز در خارج از محیط اصلی و در قسمت بوت قابل نصب می باشد لذا استفاده از فلش و یا مموری کارت امکان پذیر نمی باشد زیرا فراخوانی بوت فقط از طریق سی دی و یا دی وی دی امکان پذیر است .

نرم افزار ISO to USB

به صورت مستقیم فایل ISO ویندوز را بر روی فلش مموری کپی میکند و این ویژگی بدین معناست که ویندوز از طریق USB قابل نصب می باشد . این نرم افزار محدود به ویندوز نمی باشد و برخی از نرم افزارها همچون Kaspersky Rescue Disk در محیط بوت ویندوز شروع به کار میکنند . فرمت فایل کپی شده را میتوان به صورت مستقیم از داخل نرم افزار تغییر داد . فرمت های ارائه شده به تعداد 4 و با فرمت های FAT , FAT32 , exFAT , NTFS ارائه شده است . کیفیت و عملکرد نرم افزار ارائه شده هیچ تاثیر منفی بر روی عملکرد ویندوز نمیگذارد و ویندوز و یا نرم افزار نصب شده به سلامت کامل قابل نصب می باشد . نرم افزار ارائه شده مناسب برای سیستم عامل ویندوز و عرضه در نسخه های 32 و 64 بیتی می باشد .– ویژگی نرم افزار ISO to USB 1.4 :– نصب فایل های ISO بر روی فلش مموری– سرعت عملکرد بالا– محیط کاربری آسان– پشتیبانی از 4 فرمت FAT , FAT32 , exFAT , NTFS– نصب آسان و راحت– زبان انگلیسی– سازگازی کامل با محیط بوت ویندوز– عدم آسیب پذیر به ویندوز اصلی– پشتیبانی از نسخه های 32 و 64 بیتی– قابل نصب بر روی تمامی ویندوزها
نام: ISO to USB
شرکت سازنده: isotousb
ورژن: v1.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

ISO to USB v1.6 For Windows

ISO to USB full version standalone offline installer for Windows it is a very easy to use Windows application designed to help you write ISO images to USB disks with minimum configuration options.

لینک دانلود