تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Polarr Photo Editor Pro v5.10.8

به روز رسانی :

1398/10/07نسخه v5.10.8 اضافه شد.

Polarr Photo Editor نرم افزاری است که نسخه جدید آن اخیرا برای مکینتاش عرضه شده است . Polarr Photo Editor یک مجموعه ای پیشرفته با AI های فعال برای ویرایش صورت تصاویر است , همچنین دارای تنظیمات کلی و محلی برای  کاربران و +100 فیلتر برای ویرایش تصاویرشان ارائه می دهد که این فیلترها به دست بهترین عکاسان جهان ساخته شده است. در حال حاضر نسخه جدید این نرم افزار دارای ابزار های قدرتمند برای ویرایش چهره است . با قابلیت تشخیص چهره های مختلف به صورت اتوماتیک می توانید پوست را صاف , دندان ها را سفید , تغییر رنگ پوست ,  تغییر شکل چهره و … را انجام دهید . Polarr Photo Editor با قابلیت تخیص چهره می توانید تنظیماتی را ارائه کنید تا در مکان های دیگر هم این تنظیمات را اعمال کند در ضمن تمام ابزار های چهره به طور رایگان در نسخه جدید این نرم افزار در دسترس است . در این نسخه همچنین یک ابزار قدرتمند وجود دارد که از امکانات جدید است و به شما در ارائه تصاویر با وضوح بی نظیر و تمرکز کامل کمک می کند . با یک کلیک ساده این نرم افزار شما را به اشباع , برجسته کردن , سایه زدن و کنترل کنتراست قادر می سازد .

قابلیت های نرم افزار Polarr Photo Editor :– دارای مجموعه ای از ابزار های پیشرفته برای ویرایش صورت– تشخیص خودکار چهره در تصویر– 100 فیلتر جدید ارائه شده که ساخت بهترین عکاسان دنیاست– امکان ویرایش تصاویر به صورت دسته ای– ایجاد فیلتر های خود و امکان اشتراک گذاری آنها–  قابلیت ویرایش در DNG و محبوب فرمت های RAW– قابلیت صادر کردن TIFF– وجود منحنی های جدید ، HSL ، شیشه رنگی و  ابزار تحریف– ابزار تاری لنز جدید برای شعاع و شیب ماسک– امکان کپی و جایگذاری با کلید های میانبر Ctrl + C / V صفحه کلید در نسخه جدید
نام: Polarr Photo Editor
شرکت سازنده: polarr
ورژن: v5.10.8
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک

Polarr Photo Editor Pro v5.10.8 - Mac

Polarr offers a set of advanced, AI-enabled face editing tools and global and local adjustments, as well as 100+ filters made by the world's best photographers.

لینک دانلود